Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság megéri, hogy feladjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság megéri, hogy feladjam a szerelmemet?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm szerelmes egy fiúba. Az a helyzet, hogy és is enyhén bele vagyok esve az illetőbe, s van egy olyan érzésem, hogy kicsivel több esélyem is lenne nála, csak már mindkettejükkel elhitettem, hogy utálom. Ha a barátnőm megtudná, biztos hagyna engem „érvényesülni” , de tudom, hogy összetörne, és ezt nem akarom. Mit tehetnék?
2013. nov. 4. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy erre nincs jó megoldás :S
2013. nov. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez fogós kérdés. Azt mondod ha megtudná, hagyna érvényesülni. Akkor tényleg jó barátnő, mert téged helyez előtérbe. Olyan esetben szerintem, ha ugye tudná hogy oda vagy a srácért te is és a srác kezdeményez nálad, kevésbé akad ki mert nem te nyomultál. Talán ki is ábrándulna hamar belőle a csalódás miatt. Úgy neccesebb lenne, ha azt mondod utálom és egyszer csak összejössz vele és megtudja, például. Nem biztos, hogy a srác miatt hanem mert kamuztál. Vagy ő jön össze a sráccal...

Ha nagyon oda vagy, nagyon nagyon a srácért, beszélhetsz a barátnőddel erről. Lehet nem is olyan gáz a helyzet.

Különben meg mindegy ti hogy éreztek, ha a srác netán semmit nem érez egyikőtök iránt sem mert akkor nincs min izgulni. Nem? Akkor no problem. :)

2013. nov. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!