Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a csajokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a csajokat jobban érdekli egy olyan pasi aki szinte le se sz*rja ôket, mint egy olyan aki érdeklôdik irántuk?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy nincs külsô beli külömbség, se pénz.

Tisztelet a kivételeknek, nem akarok álltalánosítani, most csak az az eset érdekel amikor ez áll fent.


2013. nov. 4. 19:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
na ezt én is szeretném tudni pedig csaj vagyok.:DD
2013. nov. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Talán ugyanúgy az elérhetetlenség miatt, ahogy a férfiakat is beindítja a vadászösztön.
2013. nov. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az embereknek (nem csak a nőknek!) mindig az kell,amit nem kaphat meg.Szerintem ez egy tök általános jelenség.
2013. nov. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Noydra ***** válasza:

"Elvileg" azért mert azt nem tartják unalmasnak.

Túl sok filmet néztek és mesevilágban élnek.


Egyébként van a kivételekből bőven, ha el akarnál keseredni:)

2013. nov. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért mert aki folyton érdeklődik irántam már megunom és idegest!De a le szar az meg egyre jobban tetszik!!! L
2013. nov. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én még nem nagyon tapasztaltam ezt a környezetemben.
2013. nov. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igen de attól aki le se szarja ôket azt várják el hogy érdeklôdjenek. Ha elkezdenek akkor is megmarad ez a lendület.

Akkor a másiknál miért nem?

2013. nov. 4. 20:06
 8/14 anonim ***** válasza:
Jahj, ez fordítva is pont így van, de még mennyire ...
2013. nov. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A lányoknak ez kihívás, hogy nem vették le azonnal az illetőt a lábáról, illetve ha a másik kicsit elkeseredetten próbálkozik, az elég taszító tud lenni.

Amíg annyit mutat, hogy érdeklődik irántam, addig remek, ha tényleg érdeklem, úgyis elhív randizni.

2013. nov. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

8 Tudom hogy így van fordítva is. :D

9 Nem elkeseredett próbálkozás. Azért bennem is van tartás.

2013. nov. 4. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!