Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti járnátok egy ilyen lánnyal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok egy ilyen lánnyal? Adjak neki esélyt? 19/f

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg ,hogy egy nagyon kedves kissé különc lányról van szó, külsőleg nagyon tetszik és tényleg alapból egy nagyon jólelkű lányról van szó. Régen nagyon bejöttem neki, nekem akkor ő nem (mert másba voltam szerelmes) . Aztán nem lett semmi, igazából osztálytársak voltunk de már 1 éve kb nem is láttam, amíg nemrég összefutottunk tök jól elbeszélgettünk igaz csak pár percre de azóta is csak erre tudok gondolni. Szóval mondhatni ,hogy régen nekem is bejött, talán még kicsit bele is zúgtam, de ugye nem lett semmi. Csakhogy a csaj hát ,hogy is mondjam... kissé k*rvás lett. Sok barátja volt , amik pár hetesek voltak de volt mellé egy két éves is ahol nagyon nem volt boldog ha jól tudom(megcsalták, átb*szták ilyesmik). És volt ,hogy bosszúból ő is megcsalta szóval ez elég gázos szitu. Tehát joggal mondhatjuk ,hogy eléggé ribis a csaj.

De mondom ,ezen kívül semmi gond nincs vele. Egyébként szerintem tipikus ilyen kapcsolatfüggő vagy nemtom.

Érdemes esélyt adni a dolognak?


2013. nov. 5. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ilyen lányt keresek.TE meg találsz és hezitálsz ember?!
2013. nov. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"eléggé ribis a csaj."

"kapcsolatfüggő"


szerinted?

2013. nov. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy esélyt mindenki megérdemel. Sok olyan fiatal lány van akinek sok fiúja volt. Szóval egy próbát megér.
2013. nov. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Már ott problémába ütköztem, hogy egyik mondatban még nem érdekelt, másikban meg igen. Egyébként, meg hogy ez k*rvás-e egyéni megítélés kérdése. Én lehet adnék egy esélyt a dolognak, max csak szex lesz belőle és kész. Ha meg több akkor jó, de nyitva lenne a szemem.


Azt meg hogy kapcsolatfüggő nem tudom miből gondolod. Én nem alapoznék erre. De ha az akkor viszont futás;)

2013. nov. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy van-e valaki a környezetben, akit komolyabban számításba vennél mint ezt a csajt, és érzel-e nála esélyt.


Ha nem, akkor a csajt minimum szexre érdemes lenne befűznöd, ha már sok pasit kipróbál, nyugodtan te is kezelheted könnyedebben.


Aztán majd elválik, hogy akarsz-e tőle többet, ha nem akkor sem kell azt érezned, hogy összetörted a lelkét, mert az ilyen csajra mindig akaszkodnak új srácok is.

2013. nov. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem kell a részletekben elveszni és mindenbe belekötni.

Régen nem tetszett mert MÁSBA voltam szerelmes. Persze ,hogy nem tetszett akkor. Aztán annak részemről vége lett és utána kezdett el tetszeni csak már nem mondtam meg neki.

Azt ,hogy kapcsolatfüggő meg onnan gondolom ,hogy szinte mindig volt barátja.

2013. nov. 5. 12:57
 7/12 anonim ***** válasza:
" Adjak neki esélyt? 19/f" Nem ne adj neki esélyt. Biztosan fog találni valakit aki szeretni fogja, megbecsüli, társként kezeli.
2013. nov. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gyerekes, hogy ribis meg k*rvás neked egy lány mert több fiúval is volt. Én simán felszedném a helyedben.
2013. nov. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
tudod kinek kéne egy ringyó
2013. nov. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát nemtudom ... már eléggé kiábrándultam
2013. nov. 8. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!