Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Ti járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti járnátok olyan lánnyal, akinek a testvére pszichiátriai beteg?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert eddig a legtöbb férfi, aki megtudta, hogy a tesóm beteg eltávolodott tőlem v. nem akart már járni velem. Ez tényleg olyan súlyos dolog, ami miatt egy lány lehet, hogy örökre egyedül marad.

És nem olyan az állapota, hogy veszélyes lenne v. úgy nézne ki mint egy idióta, csak nagyon szorongós típus és nem tud alkalmazkodni. Emiatt miért nekem kell bűnhődnöm?


2013. okt. 1. 22:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Érdekes pasikat fogtál ki
2013. okt. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Majdnem rávágtam azonnal hogy "örömmel". De láttam hogy nem nymphománia a betegség. Így csak simán mondom: igen :-)
2013. okt. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Én járnék Veled. Veled járnék, nem a tesóddal, meg fontos az elfogadás manapság főleg!
2013. okt. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
26%

ezek a betegségek örökölhetők, könnyen lehet, hogy a barátnős is egy érzéketlen pszichopata őrült. Csak kell egy kis idő míg ki kell belőle.

nem is tudod még, hogy kivel fogtál fel.

2013. okt. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Igen, mert "veled járnék", nem a tesóddal. És erről senki sem tehet..
2013. okt. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 viktor123456 ***** válasza:
Ez attól függ, hogy mennyire befolyásolja a te életed.
2013. okt. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

igen.. mert mért ne ?

aki ez alapján ítél meg egy kalapfasz..


emiatt nem kell hogy bűntudatod legyen..normális ember próbálna segíteni ha úgy adódik valami helyzet stb..

2013. okt. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hát lehet ez örökletes. Mi van, ha a gyerekeden kijön, vagy később rajtad? Ez elgondolkodtató.

De, ha te orvosilag igazoltam rendben vagy, akkor tökmindegy, a pasi a TE párod és nem a tesódé.

2013. okt. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A fenébe... Az én családomban is van pszichiátriai problémákkal küzdő egyén. Lehet nekem is tartanom kéne tőle,hogy emiatt nem lesz csajom?! :o :)
2013. okt. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Persze. Engem is benntartanának, ha odamennék.
2013. okt. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!