Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek nem hasad meg a szívete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem hasad meg a szívetek, amikor megláttok egy új képet az exetekről?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 13:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem!Mert már egyáltalán nem foglalkozom a volt barátommal.
2013. nov. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyik exem, az egyik miatt bizony meghasad.
2013. nov. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Próbálom nem észrevenni, ha új képet tölt fel, de 2-4 hónap és kutya bajom :)
2013. nov. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 tevetke ***** válasza:
Nyilván egy friss szakítás után nem olyan jó érzés, de nem kell nézegetni, tovább kell lépni. Nagyon is jól írták feljebb, az ex az azért ex mert annak vége, nem érdemes foglalkozni vele! Neked is könnyebb lenne...
2013. nov. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Pont valamelyik nap ránéztem az exem fb-jére mert bejelölt :D láttam az új csajával pózolni

A csaj alkoholista kb teliberöhögtem, minden képén piával a kezében van

le is tiltottam, engem ne jelölgessenek nyomorékok :)

2013. nov. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
a legjobb az,amikor az exed új képén egy másik csajjal csókolózik,kb egy hónappal utánad,kb ugyanolyan beállításban és ugyanazon a helyszínen,mint veled :D Igazából nekem nem hasadt meg a szívem,szánalmasnak tartottam,majd azt néztem,hogy én valóban ezzel a csávóval jártam? Idegen volt teljesen számomra,mintha nem is ismertem volna soha.Igaz,én szakítottam vele.Nyilván ha totál szerelmes lettem volna,akkor nem esett volna jól,de így teszek rá. (ja,én se nézegetem a profilját,meg töröltem is őt,kedves barátnőm mutatta meg,mert őt jobban lesokkolták a képek,mint engem)
2013. dec. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Nem! Mivel ex, így köztünk mindennek vége. Már nem kötődöm hozzá, így nem is igazán izgat hogy hogy-kivel él.."


Ezt a hatalmas közhelyet hol olvastad? HÉ! Ez anonim oldal, nem kell magadnak sem hazudni.


Mivel nekem szántad a kérdést, illik válaszolnom rá.

nem hazudok, nem olvastam sehol ezt a "közhelyet". Tényleg így gondolom, hogy az ex már nem érdekel engem, így nem is foglalkozom vele.

Voltak kapcsolataim, sőt férjnél is voltam. 8 évig éltem házasságban. Nem működött, elváltunk. Ennek több mint 10 éve. A válóperem napján láttam utoljára az exférjemet, és fogalmam sincs mi van vele, hogy él. Igazából nem is érdekel.

Ugyanígy vagyok a régi tinikori szerelmekkel is. Exek. Nem zavar ha látom egy közösségi oldalon hogy kivel jár vagy kivel él. Mert nem érdekel. Aki érdekel az a mostani párom. Vele boldog vagyok..


Tudod, minden kapcsolatot aminek vége le kell zárni.. Ha téged zavar az exed képei, akkor te még mindig érzel iránta valamit, vagyis nem zártad le..

2013. dec. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!