Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Általánosságban a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általánosságban a legtöbb pasinak a feszes, sportosan vékony és formás női test tetszik?

Figyelt kérdés

Mondjuk ilyesmik:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2013. nov. 5. 15:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
általánosságban ezeket a nőket 10-ből 11 pasi sunázná. de ettől még tetszhetnek más alkatú nők is egy pasinak, amellett, hogy ezeket sunázná. így megnyugtattalak?
2013. nov. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja tetszik-
2013. nov. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 ASOT ***** válasza:
83%
kockás has már nem tetszik egy nőn de azt leszámítva igen, amit az 1-es is írt.
2013. nov. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ha azt nézzük, hogy ilyen nőket "tenyeres talpasokkal" csalnak, vagy a köv.bnő lesz "tenyeres talpas" a fenti linkeltek után...hát szóval hagyjuk má' az általánosításokat
2013. nov. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Azt gondolom 1es:)

Úgy értem a kérdést,hogy vajon ez tetszik-e a legjobban a legtöbb pasinak.

És leginkább akkor nyugodnék meg,ha a válasz igen lenne.:D

2013. nov. 5. 15:16
 6/14 anonim ***** válasza:

Én az átlagos lányokat szeretem,


19/f

2013. nov. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%
Van egy bizonyos életszakasz amikor a pasik többségének ez kell. Ki lehessen tenni a kirakatba és kész. Aztán rájönnek h a nő nem a tökéletes külsőnél, lapos hasnál kezdődik és h egy dundibb csaj is lehet szép.
2013. nov. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. az első válaszban már megadtam a kérdésedre a választ. vagyis igen.
2013. nov. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Perzse hogy ez tetszik, a pasik először meg hát a nők is a külső alapján ítélnek mert fontos az első benyomás, az más dolog hogy meddig tart a kapcsolat, de hidd el ilyen külsővel simán van esély a pasiknál.
2013. nov. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Hát a legtöbb pasi általában nem a nagy mellre bukik hanem a fenékre :D amúgy igen elég jól néznek ki de nem biztos hogy mindegyikell lehetne hosszútávra tervezni :D
2013. nov. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!