Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit szólnátok ehez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szólnátok ehez?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok, ha egy fiú aki minden lánynak bejön és mindenkivel jóba van, azt mondja rád ronda vagy. Nincs semmi önbizalmam, de ezzel rosszabb lett.

2013. nov. 5. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt , hogy : ehhez
2013. nov. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kit érdekel a véleménye?
2013. nov. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha nincs önbizalmad sportolj! Nagyon nagyon sokat segit.
2013. nov. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ok nélkül mondta, jól pofán verném.
2013. nov. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A fiúk jönnek be neki :)

Vagy egoista.

Vagy "túl menő" hozzád...


He is a f*cking YOLO&SWAG.

2013. nov. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ismerős. Velem ugyanez volt, nekem tetszett a srác és tudta is, még ezt is felhozta és ezek után a külsőmre tett megjegyzést, hogy ronda vagyok. Mások előtt is viccelődött a külsőmmel.

Nem esett jól, főleg hogy engem általánostól szekáltak a kövérségem miatt a lányok, fiúk egyaránt.


Lefogytam,szemüveget eldobtam és elhívott randizni. :')

Természetesen elküldtem az anyukájába.

De azóta se szállt le rólam.

2013. nov. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
megölném :)
2013. nov. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!