Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet a BDSM...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet a BDSM ennyi idősen?

Figyelt kérdés

Én 16 vagyok, a barátnőm 15 éves.

Két hónapja vesztettük el a szüzességünket és érdekelne, hogy szerintetek jó ötlet-e az ilyen játék ennyi idősen...

Kikötözéses lenne a dolog, de nem annyira durva. Mindketten lennénk mindkét szerepben. Megvernénk egymást egy vesszővel, esetleg és durván megszoptatnám stb...

Mi a véleményetek erről?



2013. nov. 5. 21:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a DAFEM!
2013. nov. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Most ez komoly? 15 évesen én tudod mit csináltam, meg a hozzám hasonló normális GYEREKEK? Hát nem ezt.
2013. nov. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Felőlem csináljátok.

Kikötözésnél, végtagokat pl csukló nem szabad nagyon megszorítani mert elszoríthatja az egyik verőeret ami komoly károkkal járhat. Mindig legyen menekülőszavatok és, ha az egyikőtök szája is be lenne kötve akkor valamilyen mozdulat vagy csengő a kezében amivel jelezhet.

2013. nov. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondd ezt a szüleidnek majd azok elvernek :D
2013. nov. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem. Nem jó ötlet. Majd 10 év múlva térjetek vissza a kérdésre.
2013. nov. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
#4 Miért baj ha valaki ezt szereti? Szerintem nem baj ha valakit ez vonz! Meg még jó dolog is;) Inkább menj és próbáld ki a pasiddal/csajoddal ;))
2013. nov. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6# tudom hogy te vagy az ;)
2013. nov. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
Ez nem korfüggő, ha mindkettőtöket érdekel akkor nyugodtan, de azért vigyázzatok egymásra ;)
2013. nov. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem korfüggő.

Egyszerűen érettség kell hozzá. Én 17,5 éves voltam amikor belekóstoltam, és jó pár évig csak szárnypróbálgatások voltak. Saját tapasztalatból mondom, hogy az átlag ember úgy igazán mentálisan 27-28 éves kora körül ér meg rá igazán. Akkor már teljes felelősséggel, és szívvel részt tud venni egy ilyen játékban!

Most 34 vagyok, tehát tudom miről beszélek!

2013. nov. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is túl korai!

Az elöttem szólólók a felelősség és éretség témáját már előhozták, és elsősorban ez a legfontosabb. DE másodsorban fopntos a biztonságos helyszín is!

Gondolom ennyi idősen még egyikőtök sem rendelkezik saját lakással/házzal ahol biztos, hogy háborítatlanul el tudok vonulni.

Hogy mást ne mondjak elég ciki, ha a szülők benyitnak és egyikőtök ott van megkötözve...

2013. nov. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!