Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a páromnak hogy majdnem megerőszakoltak? Jó ötlet egyáltalán ha elmondom?

Figyelt kérdés
A helyzet elég bonyolult mert a párom főnökéről van szó. Nem tudom megmondjam-e de nagyon félek hogy ha elmondom kirúgják a páromat. Nagyon imádja a munkáját és sosem bocsátanám meg magamnak ha miattam kéne valami mással foglalkoznia de ugyanakkor undorodok magamtól, nem merek a szemébe nézni stb. és ez tuti feltűnik majd neki előbb utóbb de inkább előbb. Nem tudom mit tegyek de nagyon félek. :/
2013. okt. 21. 18:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mondd el!
2013. okt. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mondjad el
2013. okt. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noydra ***** válasza:
Bonyolult helyzetnél is bonyolultabb.
2013. okt. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mondd el, ez komoly dolog! Ha megtudnám ezt a főnökömről, azonnal lebasznék neki 1-2t. Nem érdekelne, ha kirúgna. Nem is jelenthetne fel, mivel megpróbálta megerőszakolni azt, akit szeretek.
2013. okt. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondd el! Ez nagyon durva!
2013. okt. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mondd el neki!! szerintem a te biztonságon jobban érdekli mint a munkája...
2013. okt. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én a helyedben elmondanám.

Amúgy, ha nagoyn rosszul éred magad lelkileg, amit el is hiszek, akkor keress fel egy psychológust, nem szégyen elmenni hozzá, én is jártam más okból kifolyólag, és nagyon sokat segít, ha valakinek elmondhatod.

És talán ő jobb tanácsot is tudna adni, amit rendesen meg is tudna indokolni.

2013. okt. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De mivan ha miután elmondom minden rosszabb lesz kettőnk között? Mondjuk nem ugyanúgy fog rám nézni vagy nem fog szeretni stb.? És hogyan kezdjek hozzá? Ez 1 hete történt azóta nem beszéltünk de már többször keresett csak nem merek vele beszélni. :(
2013. okt. 21. 19:15
 9/12 anonim ***** válasza:
A pároddal nem beszéltél 1 hete? Ne tedd, ne szégyeldd elmondani neki. Biztos nem érti mi van, lehet, hogy azt hiszi, hogy dobni akarod...
2013. okt. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"De mivan ha miután elmondom minden rosszabb lesz kettőnk között? Mondjuk nem ugyanúgy fog rám nézni vagy nem fog szeretni stb.?" Na ne viccelj! Van ilyen ember? Egyébként ha nem kürtölöd világgá, akkor legközelebb sikerülni fog neki. Az ilyen erőszakos féregembereket a negrók közé kellene küldeni.
2013. okt. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!