Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexmánia? Mit lehet tenni ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexmánia? Mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

van itt más szexmániás is? miért okoz ez ilyen függőséget? Vagy mit csináljak? naponta akát többször is benne lennék, de nem feküdhetek le minden nap valakivel... nincs most párkapcsolatom, és nem fogok össze vissza kefélni mindenkivel..

20/L


2013. nov. 6. 03:13
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
8%
Állok rendelkezésedre kedves kérdező.
2013. nov. 6. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nos én (igaz fiúként) de hasonló cipőben járok. Csak már eljutottam odáig, hogy ez nem gáz. Szeretek szexelni és kész. Párválasztásnál szempont a szex, de nem csak ez. Addig meg megoldom magam:) Egyébként írhatnám, hogy keress meg. De tuti kaptál tengernyi ajánlatot már;)
2013. nov. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
én is fiú vagyok és rengetegszer megkívánom :(
2013. nov. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, férfiként. Saját tapasztalataim alapján a hiány okozza ezt a helyzetet, így egy megoldás van: pótold a hiányt! :P

Nem is kell össze-vissza mindenkivel, elég, ha keresel magadnak egy rendszeres partnert.

2013. nov. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Nem szexpartnerre van szükségem,hanem egy pasira akivel jó minden..:) de kinek mi jön be. azért köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 6. 17:30
 26/26 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudunk segíteni. Időd ismerkedni nincs, várj amíg lesz partnered..
2013. nov. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!