Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak merevedési gondjai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak merevedési gondjai vannak, vagyis a merevedés megtörtünik, de közözsülés elött, lelankad, Mi lehet ennek az oka, hogyan tudnék neki segiteni?

Figyelt kérdés
orvosrol hallani sem akar. Szeretem, és ő is engem, de a szex fontos része volt az életünknek. Most ugy látszik rámegy a kapcsolatunk is. Segitsetet!Amióta hosszu előjátékkal kezdünk ezek a problémák azota léptek fel,azt mondja mással nem voltak ilyen problémái
2013. nov. 6. 12:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mivel ez nem az Ezo tv ahol távgyógyítók vannak.Így se azt nem tudjuk mi baja,se azt,hogy mi a megoldás rá.


Ha hosszú előjáték után jelentkezik akkor rövidebb előjáték legyen.

2013. nov. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ismerős.Kizökken hamar magyarul? 22/F
2013. nov. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én kinőttem ezt. 16-18 éves korom között állandóan ez volt, aztán elmúlt teljesen.
2013. nov. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor fogjátok rövidebbre az előjátékot.
2013. nov. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesitmény kényszer, és/vagy a szexuális önbizalom csökkenése.

A pszihés merevedési zavar legjobb gyógyszere, ha fennálló merevedéssel sikerül teljesitenie.

Ha egyébként a merevedés beáll, a szervi ok kizárható. Viszont amikor behatolna, elkezd belül kattogni

a sikerülni fog e/elég jó lesz e neki/birni fogom e/ és hasonlókon. Ahogy beállt a lankadás legközelebb már

csak azon fog kattogni, hogy állni fog e. És ezért nem is fog. Talán segit, ha ő próbál beléd felejtkezni.

pl. kinéz magának egy "célterületet" (például mellbimbód) és elkezd azzl foglalkozni, hagyja magát elmeülni benne. Közben te izgathatod, és amikor kemény "magadba húzod" (ne legyen ideje lelankadni). de megoldás lehet, ha lehúnyt szemmel elnyúlik az ágyon, te ráülsz, és kézzel felállitod, majd rácsusszansz. Ekkor csak sem látja, hogy éppen mire készülsz, magyarán nem tud "megijedni", hogy akció is lesz.

Ha már bent van, nem baj ha elkezdesz intenziven mozogni, remélhetőleg az erős intenziv hüvely izgató hatás

elég, hogy fenntartsa a keménységét. (szeme maradjon csukva, csak élvezze a makkból áradó érzést ) Csiklódra segits rá, hogy hamar elélvezz!

Ha el tudsz élvezni a kemény szerszámán, esetleg ő is, azt győzelemjként éli meg, és erősiti az önbizalmát.

Ezt lehet, hogy többször kell megcsinálni. Ha a hüvelyedben is lelankad, akkor viszont nagyon erősen szorong,

és szakemberhez kell fordulni, ő tudja hogyan, és mi módon derüljön ki mitől szorong, és azt hogyan oldja fel!

Nem szabad megvárni, amig "rögzül" a zavar, mert annál nehezebb lesz utána megoldani.


Mellesleg a túlhajszolt éltvitel, sok munka, állandóan nagy stressz egy férfit simán impotenssé tesz. De az állandó szexuális kudarc "rögziti" be. (egészen konkrétan félni fog a szextől, mert olyan feladatként éli meg amit nem tud teljesiteni, és ez bőven elég) Férfiként mondom, nincsen nagyobb tragédia az önértékelésben, mintha

csütörtököt mond a fegyver.

2013. nov. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
stresszel!
2013. nov. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az 5. szerintem tökéletesen leírta, nem is tudnék mást hozzátenni.
2013. nov. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a jó tanácsokat valahol én is a ráülésre gondoltam :)
2013. nov. 6. 13:40
 9/12 A kérdező kommentje:
Dowd nagyon köszi probálkozom majd ezzel is,remélem sikerrel járok,én arra is gondoltam hogy csak én izgatom őt,mert lehet az is elterli a figyelmét hogy velem foglalkozik
2013. nov. 6. 13:42
 10/12 anonim ***** válasza:

Az nem baj ha ő veled foglalkozik, mert amig rád figyel nem ér rá parázni. Tudod, férfi egyszerre egyfelé tud figyelni ;) Ezért mondtam, hogy ilyenkor "húzd magadba". Két módozatot irtam, bármelyik jó lehet, ha mégsem irtam a teendőket. :) (nálam okosabb szaki asztala)

Ha ráülsz, csukott szem kötelező, hogy ne ijedjen meg ha rácsusszansz :) (csak amikor már odabent van)

Sok sikert nektek :)

2013. nov. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!