Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha borotváljátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha borotváljátok a szeméremszörzeteteket, akkor miért?

Figyelt kérdés
..azért mert esetleg higiénikusabbnak tartjátok, nektek tetszik úgy, vagy a párotok miatt teszitek?

2013. nov. 6. 14:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tetszik, kényelmesebb, nem szeretem magamon sehol sem a szőrt. (Hajat és szemöldököt meg a nagyon észrevehetetlen pihéket leszámítva.)
2013. nov. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A párom miatt borotváltam. De aztán egyszer megnövesztettem, és nem nagyon zavarta. Azóta csak nyírom.
2013. nov. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert úgy higiénikusabb nekem meg nem szeretem magam bozontosan. sehol.
2013. nov. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem úgy tetszik
2013. nov. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A barátom miatt. Egyéb okom nincs rá, tök egészségtelen borotválni. Bacik meg minden vacak. Pfuj. Szőrtelen puncija is csak a kislányoknak van, ezért mégiscsak hagyok általában egy csíkot a szeméremdombon, azt még elviseli a barátom. Szerencsére.
2013. nov. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igényesség miatt.
2013. nov. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem borotválom, gyantázom. Nem tartom higiénikusabbnak (mivel pont hogy nem az), és nekem igazából tökmindegy, hogy néz ki. De a páromnak ez tetszik, plusz praktikus is, mert imádja az orális szexet - csinálni is, és azért csak egyszerűbb, ha nem bozont van ott :D
2013. nov. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Barátom miatt...amúgy nem borotválnám..nagyon nem szeretek rá időt szánni..:/
2013. nov. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Legeslegelőször kb 14 évesen borotváltam le, mert nőgyógyászhoz kellett mennem, bár nem vizsgált meg, de gondoltam jobb felkészülni mindenre.

És azóta egyfolytában borotválom, mert ha már kicsit kilóg a bugyiból akkor már zavar. Meg én is így tisztábbnak érzem magam.

De amúgymeg nagyon nagy nyűg.

2013. nov. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi ezen a nyűg? (Tényleg érdekel, nem kötözködésből...) Kb. 1 perc (se) leborotválni zuhanyzás közben.
2013. nov. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!