Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedzted már ki veletek tanárok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedzted már ki veletek tanárok? 18/L

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem.Pedig az angol tanárnénit nagyon megdugtam volna :(

De hát én fiú vagyok.Ráadásul csúnya is.Velem még álmomban se történik ilyen

2013. nov. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én anno középsuliban a matektanárnőt.. hmm:D

21f

2013. nov. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Technika tanárom kezdett ki velem.
2013. nov. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2. valaszolo meg is dugtad a tanart

nalunk a nemet tanar olyan hogy egyparan lefekudnenek vele

az elozo nemet tanar is azert ment el a sulibol mert elment gyesre

lehet azt is felcsinaltak valameik kolok?O.O


és kozepsuli 11. osztaly

2013. nov. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

*k

Velem ma a rajz tanárom :S Megkért h bújjak hozzá közelebb amikor hozzám beszél, meg ilyenek :S

2013. nov. 6. 15:10
 6/8 anonim ***** válasza:

lány vagy, lányokkal folyamatosan kezdenek ki tanárok. Nem csoda, én is ha tanár lennék és egy csinos 18 éves (nagykorú) járna az órámra, biztos szépeket mondanék neki.

Így is szeretek udvarolgatni fiatal lányoknak, hiába 10 évvel fiatalabbak, de egyszerűen jól esik, könnyű, élvezem ahogy igazán el lehet pirítani őket és ahogy utána rád néznek, gondolatban pedig... (hát igen, az álmodozások, hogy de jó lenne tovább is menni, de persze nem lépek, de sok pasi nem ilyen, ha van alkalom akkor kihasználja)


A legjobban a tesi, rajz, művészet tanárok szoktak kikezdeni diákokkal, de óvakodni kell a szingliktől is vagy a nagyon öregektől (bár az öregek inkább csak egy kis flörtölésre és álmodozásra vágynak)

2013. nov. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Eddig meg sajnos nem...

19/L

2013. nov. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sajnos nem :( 18L :D de jó elképzelni..
2013. nov. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!