Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehezen beszélgetek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen beszélgetek vagy ismerkedem emberekkel. Most már nagyon furcsának találnák, ha megváltoznék, nem?

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 17:00
 1/3 anonim válasza:
fiú vagy ?
2013. nov. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem biztos, vagy csak elsőre, én amikor így voltam másik társaságban változtam meg, új emberekkel, akiknél eleve tiszta lappal indultam,
2013. nov. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

-e-e-e 78% jól mondja, figyel kérdező, ne görcsölj rá erre a fejedben, hog ááh de már be skatujáztak stb..


egy részt igen, segíthet egy új társaság, de a régitől se kell parázni, ha nem fogadnak el,,, igazából akkor sincs semmi, igazából te is akkor fogod önmagadat adni, ha úgy viselkedsz ahogy érzed, az aztán úgyis jön magától ha "belejösz"


nyugodtan lehet beszélgetni, lehet valaki furcsálni fog, vagy hülyének néz, de ez van, másokat is néznek hülyének ha beszél ha nem,


szóval bár logikusnak tünthet, hogy áháá de akkor most így maradok normális ha nem változom, deee nem így van,

2013. nov. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!