Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy csajjal minden nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csajjal minden nap beszélgetek (akár órákat is) facebookon (legtöbbször ő ír rám mindenféle témákkal), csak barát vagyok neki, vagy többet is szeretne?

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
vagy csak unatkozik. attól is függ, miket ír.
2013. okt. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni. Attól függ mi a téma legtöbbször?
2013. okt. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Téma a sulink ahova járunk, a tanárok, a többiek, a társaink. Sokszor beszélünk a magánéletünkről is, ki, mikor, mit szeret csinálni, meg a pillanatnyi dolgokról ahol éppen ülünk, pl. busz. Szóval a téma sokszínű.
2013. okt. 15. 21:21
 4/10 anonim ***** válasza:

ő ír rád+sokat beszéltek =akar valamit.

nem 100% de igencsak gyanús :)

2013. okt. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hova jársz suliba? Privibe írd már le :DD
2013. okt. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kb. 50-50... Én is szoktam régebben így beszélgetni másokkal még sem vagyok b*zi...
2013. okt. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem biztos, én is szoktam egyik-másik fiú csoporttársammal órákat beszélgetni, úgy hogy én írok rájuk, egyszerűen csak szeretek velük dumcsizni, ennyi, nincs benne több
2013. okt. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

jajj istenem utolsó válaszoló :D::D:DDD


Szerintem nem nagyon akarhat többet, ha van mersze írni neked egyfolytában, de én magamból indulok ki pl.: ha lenne egy pasi akitől többet szeretnék, életbe nem lenne bátorságom ráírni, mert ha nem tart szépnek , nem jövök be neki akkor gáááázul érzem magam, inkább be se vállalom.:/


De majd azért írd meg akar-e többet vagy sem, mert ha ennyi bátorsága volt respect.


20/L

2013. okt. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

javítok *

én válaszom előtti előtti.

(mire megírtam a választ már nem utolsó :/)

2013. okt. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Közeledj felé vagy esetleg kérdezd meg?
2013. okt. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!