Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki ezt megkérdeznem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki ezt megkérdeznem de muszály, és itt a kérdőjel mert kell azis?

Figyelt kérdés
Mitől lehet szűkebb valaki? vagy mitől tágulhat ki, mikor csak párszor volt pasival.
2013. nov. 6. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Azaz muszáj?
2013. nov. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen muszáj. de nem ez a lényeg
2013. nov. 6. 18:26
 3/8 anonim ***** válasza:

muszály---->muszáj.

Attól hogy minden vackot feldugsz magadnak.

2013. nov. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elirtam bocs .. ja és nem dugok fel magamnak semmit..
2013. nov. 6. 18:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Ajánlom neked az intim tornát :) Bár sosem voltam tág,de azt érzem,hogy minél szűkebb vagyok annál jobb :) És igen is lehet tornával formában tartani,én is dolgoztam hogy "egyujjas" csaj legyek... :) Több nem fér be ujjazásnál... Meg az sem hátrány ha kéz nélkül is tudod kényeztetni a péniszét a párodnak akkor is ha épp benned van,de megálltatok mondjuk egy forró csókra :) ...a hüvely rugalmas szerv,de foglalkozni kell vele,hogy az is maradjon :) 24/L
2013. nov. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor mitől vársz tágulást édes lelkem? Valaki majd varázsol neked tágabb puncit? Nem. tényleg így működik, attól tágul, hogy nagyobb dolgokkal próbálkozol. Ennyi. Sok sikert.
2013. nov. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és ezt hogyan is sikerült elérned pontosan?
2013. nov. 6. 18:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Engedd meg, hogy lefedjem a leplet ez alól a tévhit alól és felvilágosítsalak!


A hüvely falán nagyon sok izom van. Kis túlzással az egész izmok kötegéből áll.


Mit csinál az izom, ha nem használod? Elgyengül, elernyed.

Mit csinál az izom, ha sokat használják? Megerősödik, megkeményedik.


- Eddig remélem tiszta -


Akkor talán már láthatod, hogy hol tévedtek, akik azt mondták, hogy a sok szextől kitágul a hüvely.


Hüvely tágságáról 3+1 fontos tudni való:

1: Az, hogy kinek mennyire tág a hüvelye, az a természet adta testi felépítés. Van, akinek szűkebb, van, akinek tágabb. Ez ellen keveset lehet tenni.

2: Ha sokat használja valaki a hüvely izmait, azok megerősödnek és bizony szűkülés tapasztalható. Ez elérhető szexxel, intim tornával, olyasfajta gyakori izom összehúzódással, amit a pisi visszatartásakor már megtapasztaltak a lányok és ezek kombinációjával.

3: Amikor egy nő szexuális izgalmi állapotba kerül, a hüvelye is megmerevedik a bele áramló vértől (akár csak a pömpölő). Ettől a merevségtől összeszűkül és picit meghosszabbodik. Ha a szexuális izgalomnak a tetőfokáról halad lefele egy nő a kevésbé felizgult állapotba, akkor a hüvelye is ellazul picit.


Akkor mi az ami természetes úton ki tudja tágítani a vaginát?

Szülésnek hívják.

De ez sem végleges. Izom gyakorlatokkal ez is helyre állítható.

2013. nov. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!