Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, hogy még nem csókolóztam?

Figyelt kérdés
15éves vagyok és még csak szájra puszit adtam a 16éves barátomnak aki már csókolózott nem egyszer. És már látom rajta h meg akár csókolni. ciki h mèg nem csókolóztam?:/ És mivan ha béna leszek?):
2013. okt. 29. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
nagydolog! van 1 ismerősöm aki 25 éves és még barátnője sem volt
2013. okt. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zozymo ***** válasza:
Nem leszel béna!!! Az jön magától!!! És hidd el brutál jó élmény!!!! Szerintem hagyd magad megcsókolni!
2013. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát én is 15 vagyok és én sem csókolóztam pedig sokan mondják, hogy jó. Pedig nekem is van egy barátom. Szerintem a múltkor utalt rá, hogy hamarosan megcsókol,de bevallom kicsit megvagyok rémülve, hogy tiszta béna leszek. :o
2013. okt. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!