Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utál vagy tetszem neki? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utál vagy tetszem neki? Miért ilyen velem?

Figyelt kérdés
Az osztályban az egyik fiú néha bunkó velem,néha pedig kedves. Van amikor nem köszön,de valamikor pedig igen(néha hangosabban is),amikor valamiért mellé ülök akkor elfordul tőlem.Néha beszélgetést kezdeményez,de csak olyat hogy 1-2 szóval lehet válaszolni rá,majd el is megy vagy elfordul.Amikor én kezdek beszélni hozzá akkor úgy csinál mintha nem szóltam volna(eddig csak úgy probáltam beszélni vele,hogy más is ott volt és bármelyikük válaszolhatott volna). A barátnőmmel is kb. ugyanezeket csinálja,de nála azt látni a srácon hogy utálja,de nem tudjuk miért,mert nem is ismeri.Nekem azt mondja a barátnőm hogy szerinte bejövök a srácnak. Ha az számít valamit akkor a fiú nem az a menő,nagyszájú típus,inkább nyugisabb és kevésbé beszédes. Szerintetek miért csinálja ezeket? (9.osztályosok vagyunk,1 évvel fiatalabb nálam)
2013. nov. 6. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert egy éretlen kis pocs, így akar hódolni
2013. nov. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha egyszer négyszemközt lesztek, (picit megbököd, hogy várjon picit, és a többiek lekopnak, vagy más alkalomkor, ami adódik), kérdezd meg tőle:

- Szia! Látom, hogy velem szembe különös bánásmódot alkalmazol. Minek köszönhetem ezt? Én igazán nem akarok veled rosszban lenni, sőt! Szívesen dumálnék veled néhány dologról. Szóval miért vagy ilyen velem?

2013. nov. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen személyesen! Ne FB-n!
2013. nov. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ebből annyit szűrtem le hogy azt sem tudja mit mondjon egy lánynak mert téged biztos nem érdekel a WoW
2013. nov. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
legnagyobb utálatból lesz, a legnagyobb szerelem !
2013. nov. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!