Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tetszem senkinek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszem senkinek? Miért nem akar járni velem senki? Tobbi lenn.17L

Figyelt kérdés
Azt mondják, szép az arcom, nöies alakom van:vastagabb combok, széles csipö, nagyobb mellek. Mikor látom, hogy tök helyes pasiknak otromba, kövér-már bocsánat-, ápolatlan barátnöik vannak, kicsit mindig elszomorodom. Azért, ha nekik is lehet barátjuk, és szerintem azért én toluk szebb vagyok, , akkor nekem miért nem?
2013. szept. 13. 19:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszélgetni, írj rám
2013. szept. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mindenről írtál, kivéve a legfontosabbról: magadról! :)
2013. szept. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én szeretem a vastag combú, széles csípőjű csajokat, kár hogy túl fiatal vagy hozzám.
2013. szept. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nem tudhatjuk.

Lehet,hogy csak nem találtál még megfelelő embert.

2013. szept. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Tök helyes pasik mikor kezdenek kövér, ápolatlan nőkkel? :S Akármennyire jó a belső értékük, akkor is... :S
2013. szept. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Szia! Ha gondolod és van kedved írhatsz! :)


F/22

2013. szept. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%
nem minden a külső, lehet ők nem oltogatják a máshogy kinéző lányokat és nem siránkoznak magukat lejáratva, lehet ezért van barátjuk!:)
2013. szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha van kedved én is várom az üzenetet :D 18/f
2013. szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ugye M-el kezdődik a neved kerdezo ?:D
2013. szept. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es én NEM szeretnék senkit lejáratni...szimplán csak máshogy kellett volna feltennem a kérdést...........
2013. szept. 13. 19:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!