Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány a suliba osztály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a suliba osztály társak vagyunk. És nagyon tetszik de nem merem elmondani neki. mit csináljak?

Figyelt kérdés
Észre vettem hogy ő is néz engem meg én is őt. És egyszer előttem ült a barátnőjével és kikaptuk a dogákat és magának is meg nekem is beírta az ellenőrzönkbe ( vagyis csak nekem meg magának.) és utána meg hajtott nekem egy repülőt mert nem tudtam hajtani és megtanított hajtani és mostanában egyre jobban elbeszélgetünk.. és azt szeretném kérdezni hogy mit csináljak vagy hogy ez jelent-e valamit.?
2013. nov. 6. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Add meg a számát, meg a neved, én meg belelihegek a telefonba, és megmondom, hogy xy szeret!
2013. nov. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mond el neki.
2013. nov. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tomix112 válasza:

XD hát az elsőoosztályban méghamar elfelejtik, ugy hogy nyugotan mondjad neki a szitut

pl.:

(te)-a barátomszerint összeilünk.

(ő)--- nem hiszem

(te)-sajnálom a kétharmad az kétharmad

2013. nov. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!