Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kerülhetnék közelebb...

Hogyan kerülhetnék közelebb hozzá?

Figyelt kérdés

Tetszik az egyik osztálytársam. Régebben sokat beszélgettünk, most viszont az osztály "menői" egyfolytában rámásznak, akkor is, ha ő nem szeretné, így beszélgetni sem tudunk. Mikor nincsenek ők, akkor a barátnőivel van. Ha néha adódik mégis rá alkalom, hogy beszélgessünk, nem tudom, hogy mit mondjak, miről beszéljünk stb.

Hogyan kerülhetnék közelebb hozzá, beszélgethetnék többet?

15F vagyok, ő 15L



2013. okt. 30. 18:29
 1/3 anonim válasza:
írj rá és csak simán kezdjetek dumálni, fontos, hogy ne unalmas témákat hozz fel, viszont ne legyél rámenős, ne támadd le (pl.: szia szép vagy). aztán látja az ember, ha valakit abszolút nem érdekli a másik. ;) amúgy mit is takar, hogy "rámásznak"?
2013. okt. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Fogdossák a fenekét, simogatják, stb.

Szerintem bunkóság, amit csinálnak.

2013. okt. 30. 18:37
 3/3 anonim válasza:
állj mellé és máris közel kerültél hozzá. amúgy viccet félretéve csak simán szólj hozzá amikor akarsz, nem fog senki megállítani hidd el.
2013. nov. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!