Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit csinálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit csinálnátok, ha látnátok, egy ismeretlen fiút sírni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 7. 14:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hát nem hinném, hogy odamennék hozzá, mert mindig elszomorít, ha más gondját kell hallgatnom, nem is tudok jól hallgatni, vigasztaló szavakat sem tudok. Ha nagyon kis szerencsétlennek nézne ki, megsimogatnám a hátát, és adnék egy zsepit, aztán ennyi.

Kérdező, ugye nem így akarsz csajozni?

2013. nov. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

jaaj, nee, nee, hogy egyszerűen szinte biztos lesz valami abberált válasz, "JAAAJ!! Ő EGY IGAZI KINCS!! FŐLEG A MAI VILÁGBAN!!"


már könyörgöm, mitől lenne az? ja, mert hogy ő sír,, mm,, hát igen, nyomos érv.. ettől tényleg igazi kincsé válik. Mi van ha épp akkorát beütöttek neki, hogy attól sír, mert épp kiakart rabolni valakit?


meg persze, végül is, egyértelmű hogy az érzékeny lélek mérvadója nem lehet más, mintsem hogy képes-e sírni vagy sem az illető, ha nem, akkor értelemszerűen egy kőszivű mocsok g***!


szóóóval nem értem, ezt miért kell így megjegyezni?? miért kell máris valami hőst, mártírt, vagy tudom is én mit csinálni akárkicsodából csak mert valami érzékenységgel asszociálható dologról van szó... röhej,, illetve, szánalmas igazából, úgy birom az ilyen hülye válaszokat,


de hááát végül is, én is tökre megtudom állapítani egy ember teljes lelkivilágát egyetlen könnyecsepből ZÉRO ismeret nélkül, mégis csak a könny a lélek tükre,, ha meg sír akkor van belőle böven.....jézusom

2013. nov. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha nem kell a lányoknak általában akkor ott bőghet az örökkévalóságig. Vagy mire számítasz? Azért mert sírdogál a sarokban senki nem fog rá mászni az tuti.
2013. nov. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez tipikusan egy olyan kérdés, amire úgyse válaszol őszintén a nők többsége. Férfiatlannak tartják, ha egy férfi sír, sőt, már azt is, ha egyáltalán kimutatja az érzelmeit.
2013. nov. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!