Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezentúl mindig puszival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezentúl mindig puszival fogunk köszönni? Szerintetek?

Figyelt kérdés
A barátommal 4 hete együtt vagyunk és eddig még nem volt csók, de nem baj mert nem akarok semmit elsietni. A tegnapi randi után is kikísért a buszmegállóba. Eddig mindig öleléssel köszöntünk egymásnak. Elköszönni is. Most az ölelés után volt egy szájra puszi is. Ezentúl akkor mindig lesz? Lehet ez egy hülye kérdés, de szerintetek?

2013. nov. 7. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Kiégtem. :D

Mióta elsietés egy csók?

Várj...kitalálom...12/kislány

2013. nov. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze :)

Ő is haladni akar gondolom,nem csak te.

2013. nov. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én 14 éves vagyok ő 15. Először nem akartam kapcsolatot, de a barátnőim biztattak, hogy semmi baj nem lehet belőle, és ha majd nem megy akkor abbahagyjuk de eddig minden jól megy. És remélem fog is.
2013. nov. 7. 15:16
 4/8 anonim ***** válasza:
4 hét azért viszonylag sok idő, szóval igen, elég valószínű, hogy most már ezt szeretné, de ez igazából rajtad is múlik. Ha nem akarod, akkor nyilván nem is hagyod neki.
2013. nov. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Következőbe is hagyd, hogy pusziljon szájon. De utána ne ereszd el. Puszild vissza.


Ha minden jól megy akkor átesel életed első csókján... (már ha nem valami beszari fiú)

2013. nov. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. Kérd meg ott lent is pusziljon meg.
2013. nov. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4 hét után nem túlzás a csók!:)
2013. nov. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hülye, kérdés, és ne hallgas a sok szexorientraltra. 14évesen nem kell sietni. Jól teszi a srác is, hogy nem rohan. És igen egyre többet fogtok csókolozni.
2013. nov. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!