Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány létemre a derekem szőrös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány létemre a derekem szőrös (nem fekete, csak ilyen pihék de nagyon látszik, mert fehér a bőröm). Párkapcsolatba lesz olyan, akit ez nem fog zavarni?

Figyelt kérdés
Még a hasam is olyan. Mikor csak villany van, akkor türhető, de mikor már fény akkor nagyon látszik. :/ Ma megszólták a derekamat, hogy milyen szőrös(az osztálytársam öltözőbe és kinevettek.)
2013. nov. 7. 17:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szeretek belemarkolni.
2013. nov. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna.
2013. nov. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért zavarna? Sőt, sztem szexi. Van barátod? :D
2013. nov. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egy pici nem árt, mindenesetre hagyd úgy, ah van, mert akk csak rosszabb lesz!
2013. nov. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
sok lány szeret halálba cikizni és kiröhögni másokat. ezzel a saját, nyomorult és alacsony önbecsülését akarja helyreállítani. ne foglalkozz velük. amíg nem szakállad nő, addig nem gáz :D
2013. nov. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az enyém is olyan, nagyon talán nem de látszanak a pihék. Nem hiszem, hogy bárkit is zavarna, eszembe sem jutott ilyen.
2013. nov. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sok lánynak ilyen, lehet a tiéd nem is olyan vészes. Ekkor nincs semmi gond, ne kombináld túl. Kicsi szőre minden lánynak van. Van akinek még rosszabb, mert sötét, erős.

Én minden új kapcsolatnál paráztam. Gond még nem volt, hogy a pasi emiatt eldobott volna, de nyilván nekik is vonzóbb egy szőrtelenebb test.

Gyantát, később a lézeres szőrtelenítést lehetne alkalmazni rá, ha van rá pénzed...


Egyébként érdemes kivizsgálni, ha tényleg nem normális a szőrösödés. Vagy is ez lenne a lényeges, nem a "tüneti" kezelések. Endokrinológus foglalkozik vele, aki a hormonokat vizsgálja. Akár betegség is lehet a háttérben.

2013. nov. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
engem rohadtul zavarna, undorító kezd el borotválni és akkor megerősödik és még undibb lesz :/ bár innen már nincs visszaút, mostantól fájdalmas lemondásokkal és szenvedésekkel teli élet vár rád
2013. nov. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nekem is szőrös a hasam


20/f

2013. nov. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem gáz, nem azt fogja nézni egy fiú hogyha együtt vagytok hogy milyen a derekadnál a szőr.
2013. nov. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!