Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány létemre a derekem szőrös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány létemre a derekem szőrös (nem fekete, csak ilyen pihék de nagyon látszik, mert fehér a bőröm). Párkapcsolatba lesz olyan, akit ez nem fog zavarni?

Figyelt kérdés
Még a hasam is olyan. Mikor csak villany van, akkor türhető, de mikor már fény akkor nagyon látszik. :/ Ma megszólták a derekamat, hogy milyen szőrös(az osztálytársam öltözőbe és kinevettek.)
2013. nov. 7. 17:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem sötét, erős szőrzetem van, még az államon is. Igen alacsonyan tud lenni az önbecsülésem. De párom nem zavarja. :) 19L
2013. nov. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen nem zavarja ez valoszunu azert lehet mert btad pitt a palid..... vagy mert egy ugyanolyan igenytelen 0 mint te. es. g€ci undorito a lanyokon a szőr
2013. nov. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Minden ember testén vannak pihék, valakinél ez erősebb, valakinél láthatatlan. Nekem betett a genetika, mert feltűnően világos bőröm van nagyon erős, sötét hajjal. Tehát az én pihéim is feltűnőek tudnak lenni, főleg vizesen. Párom szerint nem is látszik, de persze engem sokáig zavart.

Eddigi kapcsolataimban egyetlen pasi sem jegyezte meg, hogy kezdhetnék valamit ezzel a problémával. Ha jobban belegondolok, csak 2 esetben került szóba (én hoztam fel a témát), de egyik sem volt sem bántó, sem negatív. Gondolom sokban hozzájárul a dologhoz, hogy amúgy ápolt, csinos nőnek tartanak. A többiekkel meg ne törődj, a sulis csajok olyanok, mint a hiénák.

2014. febr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!