Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves koruktól szokás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves koruktól szokás előre köszönni a lányoknak?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy 20/40/60 éves férfi hány éves lányok esetében köszön előre?

2013. nov. 7. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha tanultál volna egy kis illemet akkor tudhatnád, hogy kortól függetlenül egy férfi mindíg előre köszön a lányoknak.
2013. nov. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

1.!

Ment a zöld kéz! (Y)

Ez így van és sajnos ez elég szomorú, h manapság még ezt sem tudják az emberek,h mi illik...

2013. nov. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak azért, mert pl. 12 évesen ugyanannyira lány voltam mint most, mégse köszönt senki, most meg szinte mindenki (16 vagyok). Hát ez kíváncsivá tett.
2013. nov. 7. 18:48
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Ha a lány már elmúlt 14 éves, akkor mindenképpen a férfinek kell előre köszönni.
2013. nov. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12 évesen gyerek voltál, még nem "lány". 16 évesen pedig már nagylány vagy.
2013. nov. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja értem. :) Tehát én semmiképp ne köszönjek előre egy idősebb (mondjuk 50 éves) férfinak? :D Falun lakom!
2013. nov. 7. 18:57
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez az illemszabály még a régi világból maradt ránk, amikor a nő volt a "gyengébb nem". Manapság - a nagy progresszió hatására, ugye - megváltozott a világ: női emancipáció, egyenjogúság, egyenrangúság.

Szóval engem csak az vessen meg, hogy nem köszönök előre a nőknek, aki nem ért egyet a társadalmi liberalizmus eddig felmutatott eredményeivel.

2013. nov. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én ismertem az illemszabályt elvileg... de mostanában szintén elgondolkoztam. A mostani fiatal srácok sose köszönnek előre (helyet se adják át a buszon az idősebbeknek és még sorolhatnám, de nem ez volt a kérdés (kivétel persze van :P)).


Meg ha a középkorú pasiknak nem köszönnék előre a faluban, akkor nem köszönne senki és nagy bunkón mennénk el egymás mellett... Szóval fene érti ezt, elvileg ők még jó nevelést kaptak. (ja és nem vagyok már kislány)


Szóval a kérdésed elég aktuális, tényleg mindig a férfinek kell előre köszönni (jó azért egy ovis kislány más :)), csak ezt nem teszik meg. Örülj neki, hogy neked köszönnek normálisan. :)

2013. nov. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk normális esetben valóban nem azt számolja az ember, hogy a másik hány éves, és nem esik le a karikagyűrű az ujjáról, ha úgy jön ki a lépés, és előre köszön...

Az más kérdés, ha zavarba jövünk, mert nem tudjuk, hogyan szólítsuk a szembejövőt. Az például szerintem is ultragáz, amikor találkozik egy 161 éves lány és egy 60 éves férfi, és mind a ketten egyszerre egy harsány "csókolom"-ot mondanak :D Most akkor ki is csókol kit??? :D


De viccet félretéve, el kell hogy keserítselek: a férfiak nagy többsége most már látja benned a nőt, (ahogy 12 éves korodban nyilván nem annyira, de legalábbis ciki lett volna beismerni, mert mindenki le pedofilozta volna egyből) és szvsz a farka után megy, hogy most már igyekszik extra kedves lenni hozzád.

Vagy ha csak magamból indultam ki, akkor én kérek elnézést.....

2013. nov. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
16 éves kislány :D :D nem 161 :D
2013. nov. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!