Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, titeket zavar, ha egy csajnak kicsi a melle?

Figyelt kérdés
Sajnos a családfámban egy nagy mellű nő se volt, ezért én is kicsit örököltem, és ez engem személy szerint nagyon zavar. Ha formás cicit szeretnék, push up melltartót kell felvennem. 75B a méretem, ami tudom, hogy kicsi, de olyan fogni való, ha létezik ilyen fogalom :DD Titeket zavar, ha egy lánynak ilyen kicsi a melle?
2013. nov. 7. 22:05
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
75B nem olyan kicsi.
2013. nov. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Húha, 1 perc alatt 3 válasz :D

Képet pedig természetesen nem adok (:

Magam miatt mondjuk így is, úgy is zavarni fog, de megnyugtató hogy nincs ezen túl nagy hangsúly :D

2013. nov. 7. 22:08
 13/33 anonim ***** válasza:

Legalább nem ereszkedik meg a térdedig, ha 40 leszel :)

Látod, csak egy kis optimizmus kell, és azonnal minden "hiba" erénynek tűnik.

2013. nov. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
o.o De sokan vagytok :D Köszönöm a válaszokat, mennek a mancsok.
2013. nov. 7. 22:10
 15/33 anonim ***** válasza:
39%
Ezen az oldalon mindenre van igény, szóval nem tudsz olyan hiányosságot mondani amire rá nem ugranának nyálcsorgatva.
2013. nov. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Nem zavar :) Lehet nagyon pici az a cici is, de feszes legyen, meg formás. Átlagos is jó! :) Volt már kismellű barátnőm.
2013. nov. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Aztak.urva mennyi válasz:D

Lassan többen leszünk itt mint Face-en, hehe

2013. nov. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Szerencsére a feszességgel nincs gond, és úgy vettem észre, ez plusz pont! :D
2013. nov. 7. 22:12
 19/33 anonim ***** válasza:

Kérdező, én is ugyanezzel a problémával küzdök, mert kifejezetten kis mellem van. Komolyan, nagyon sokáig még ismerkedni sem mertem emiatt 17-18 éves koromban, mert attól tartottam, hogy nem leszek elég senkinek és ki fognak nevetni a srácok ;)


De normális férfiakkal kell kezdeni, és akkor nem lesz gond. Az én párom soha egy rossz szót nem szólt, sőt sokszor elmondja nekem, hogy nagyon szereti a melleimet (tudj, hogy van/volt némi kisebbségérzetem miatta), simogatja és kényezteti őket :)) Szóval, nem kell ezért aggódni, aki igazán szeret téged, annak tökéletes leszel :)

2013. nov. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Én inkább a fenekeket nézem :) A kiss mellel semmi bajom sincs. Amúgy nem szemtelenkedésnek teszem ki, de erről van egy jó poén :D : http://www.youtube.com/watch?v=6a0Mf810ZFM
2013. nov. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!