Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen nőkkel csajokkal, hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen nőkkel csajokkal, hol ismerkedhetnek?

Figyelt kérdés
Akik csúnyák vagy nagyon kövérek és nem volt még párkapcsolatuk.20 felett ha lehet...Barátkozni,beszélgetni akarok.

2013. nov. 9. 11:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Fogyiklub
2013. nov. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nincsenek egy társkeresőn sem összegyűjtve csúnyácska duci lányok. De biztos van rengeteg fenn különböző oldalakon. Én a love.hu-n vagyok regisztrálva, van ott minden. De körbenézel a képek közt, fogod látni, hogy ki m ilyen szép, és ki mennyire van esetleg elhízva. Pl. én kövér vagyok eléggé de ritkán látok olyat, hogy egy igazán duci lány feltenne magáról teljes alakos képet.

Ha élőben szeretnél ilyen lányokkal ismerkedni akkor arra nincs sajnos ötletem. Cukrászdába nem csak kövérek járnak, edzőterembe sem, uszodába sem. Úgyhogy nem tudom mi lehet a ,,gyűjtőhelyük".

2013. nov. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
szeretet szolgálatba,egyházba
2013. nov. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ilyen a zsánered? Ilyet szeretnél?


[link]


Ő az enyém, és nem adom.

2014. jan. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!