Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha választanotok kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha választanotok kellene, dekoratív, nagyvilági, divatos, úgymond, , menő", vagy visszafogottabb külsejű, de kedves lányt választanátok?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék,én egyáltalán nem bántok senki,ha valaki csinos,dekoratív,nem vagyok rá irigy,vagy féltékeny,és meg is értem,hogy ezek a lányok népszerűek a férfiak körében,sőt,minden tiszteletem az övék,amennyiben a csinos külső ésszel és kedvességgel párosul!Egyszerűen csak kíváncsi lennék a véleményetekre.Gondolom,kitaláltátok,hogy én az egyszerűbb,visszafogottabb külsejű lányok táborát gyarapítom,és nincsenek kimagasló külső tulajdonságaim! :-)Viszont jól érzem magam így,és nem szidom a szép külsejű lányokat,nem vagyok frusztrált,stb.A külsőm átlagos.Ki melyik típust választaná?Feltűnően szép,divatos,menő,nagyvilági?Netán szomszéd lány típus?Minden vélemény érdekel,még ha kapok is hideget-meleget! :-)
2009. nov. 16. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pont egy ilyen lányba szerettem bele (második verzió), és néz semmibe most.
2009. nov. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
93%
nekem inkább a második verzió jön be!egy szolid átlagos kinézetű,kedves lány :)
2009. nov. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
minden fiu azt fogja mondani hogy kedves aranyos szolid.De mégis mindegyik legnagyobb álma egy cica baba akivel el lehet dicsekedni büszkén végig menni az utcán hogy nézzétek milyen nőm van..meg stb stb..(na jó ez kb 14-30éves korig) utána már azért meg komolyodnak és rájönnek hogy a cicababákra nem hiába mondják hogy r.i.b.a.n.cok!!bááár...az is lehet hogy télleg az tetszik nekik az olyan lányokba szeretnek bele de ne aggódj fiatalon nem az fog kelleni nekik!
2009. nov. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen,általában a második verziót mondja a többség,élőben mégis inkább Barbie-baba külsejű csajokat látok még a kevésbé Adonisz külsejű srácok oldalán is! :-D Persze nem zavar,mert én már nem számítok ,,versenyzőnek",csak érdekes kettősség szerintem! :-)
2009. nov. 16. 19:33
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez q.rvára nem igaz a nagyon szép lányok közt is van sok normális, nem tudom honnan vettétek le ezt az alaptalan következtetést 17/f
2009. nov. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Senki nem bántotta a szép lányokat,egy szóval sem,csak volt,aki őszintén kimondta,hogy inkább a dekoratívabb,feltűnőbb csajokra buknak a pasik,és én is ezt tapasztalom a való életben!Senki nem mondta,hogy ez baj,csak így működik a világ!Amúgy tényleg sok nagyon szép lány van,aki okos,és tanult,intelligens,és kedves!
2009. nov. 16. 19:46
 7/12 anonim válasza:
100%
Úgy gondolom, ha választanom kellene, mindenféleképpen egy csinos,aranyos lányt választanék, átlagos öltözködéssel. Ne legyen az a tipikus nagymenő, divatdiktátor, inkább szolid. Ja és a legfontosabb, h legyen agya.
2009. nov. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mivel az első elég ritka és népszerű ezért válogatós úgyhogy nem állna le velem. Szóval marad a második.
2009. nov. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
:-) Van pár rendes,aranyos fiú ismerősöm,akik nem hasonlítanak Brad Pittre,mégis olyan nők állnak az oldalukon,akik nem csak csinosak,de feltűnően szépek is!Úgyhogy megcáfolnám azok véleményét,akik szerint úgysem állnának szóba ,,nem menő" pasikkal,mert a szép lányok közt is akad,aki értékeli a normális pasikat!Attól,hogy szép,nem biztos,hogy flegma is!
2009. nov. 16. 20:05
 10/12 A kérdező kommentje:
Bár láttam már olyat is,hogy a csaj szívja cigarettát,mint a törökök,meg ha nincs ott a pasija,mászkál minden pasival jobbra-balra.erre-arra....A pasi meg ilyen kis visszafogott típus,és még szóba sem nagyon áll más csajjal!Hozzáteszem,a nő igazi Miss Universe Hungary! :-) Kinek nem inge...
2009. nov. 16. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!