Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy terhes nő megkért hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy terhes nő megkért hogy vigyem haza, mert fáj a hasa, és bepisilt a kocsimba. Szerintetek szült utána?

Figyelt kérdés
miután kiszállt akkor vettem észre hogy vizes az ülés, nem látszott mert fekete a kárpit, most nem tudom pisi volt vagy magzatvíz folyt el neki? de akkor szólt volna hogy szülni fog, mert mondta tegyem ki a háznál én meg már mentem is el.

2013. nov. 9. 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
előfordul h a baba a húgyhólyagot megrúgja és észre sem veszi h bepisilt.de lehet h magzatvíz volt.azt sem biztos h észre vette.
2013. nov. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de hogyhogy nem veszi észre? vagy lehet vizes volt a ruhája, mondjuk nem hiszem.
2013. nov. 9. 15:33
 3/13 anonim ***** válasza:
ha pisi szaga van akkor pisi volt, ha nem akkor más.
2013. nov. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
én tuti nem fogom szagolgatni, guztustalan szerintem
2013. nov. 9. 15:49
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem kell szagolgatni, a pisinek elég átható illata (szaga) van, szóval ha beülsz a kocsiba, akkor csak érzed a szagot.
2013. nov. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

van szaga, hétfön viszem kozmetikába majd kitakaritják.

pisi.

2013. nov. 9. 15:59
 7/13 A kérdező kommentje:
de miért nem szolt hogy álljak meg mert pisilnie kell?
2013. nov. 9. 15:59
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Direkt, hogy jól ki*asszon veled! :D szerintem nem is terhes lehetett, hanem csak nagyon dagadt:D
2013. nov. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
ha a baba jól megrugja a húgyhólyagát nem fogja érezni h bepisilt...csak ha már megtörtént.az meg elég ciki lett volna,ha szól h behugyoztam a kocsidba...khm.
2013. nov. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

miért? te se szóltál volna? am ha megrugja akkor bepisil de vissza tudja tartani utána nem?

az is lehet azért szólt haza tudom e vinni mert pisilnie kellett csak nem bírta ki...

2013. nov. 10. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!