Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Múltkor "lefeküdtünk" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múltkor "lefeküdtünk" a barátnőmmel és összeraktuk amink van. Beraktam neki utána benyomtam egy kicsit és vissza majd megint ugyanezt aztán idő híján abbahagytuk. Ettől lehet terhes? Nem mentem el se előtte se utána, de ott van az emberbe az aggódás.

Figyelt kérdés
2012. dec. 27. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Meg a végtelen hülyeség
2012. dec. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Gratulálok, apuka!
2012. dec. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
72%
Vegyetek tesztet. Hisz az elöváladékban is van s-per-ma
2012. dec. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

:D Ez a megfogalmazás... :)

Akár lehet, de azért nem olyan valószínű.

2012. dec. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%

Igen, lehet terhes. Remélhetőleg nem az, de az esemény után 2-3 héttel nem árt azért egy tesztet csinálni.

Addig ne rakjatok össze semmit, amíg nem jöttök tisztába a szex és a védekezés fogalmával! 25N

2012. dec. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!