Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted mi a boldogság?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mi a boldogság? Szerinted mit kell tenned, hogy boldog lehess?

Figyelt kérdés

Véleményed szerint van ára a boldogságnak, ha igen, ez "megfizethető"? Csak párkapcsolatban tudod elképzelni, hogy boldog legyél?


Örvendek a korodnak és nemednek!


2013. nov. 9. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát én párkapcsolatban lennék boldog, remélem hamarosan összejön egy rendes csajjal :)

19F

2013. nov. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Részben megvehető, részben nem..

Mindenki akkor lesz boldog ha eléri amit akar, teljesülnek az álmai megkapja vagy amit szeretne.

2013. nov. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nincs ára és nem is megfizethető. Pénzen nem lehet megvenni...


Igen, csak párkapcsolatban tudom elképzelni, pedig az eszem folyamatosan azt "mondja", hogy én; ha ilyen állapotomban párkapcsolatom lenne, akkor sem tudnék boldog lenni. Hiába, a depresszió már csak ilyen.


25/F (én is örvendenék a te korodnak és nemednek :) )

2013. nov. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A boldogság az ember természetes alapállapota, ideális esetben ebből az alapállapotból cselekszik, önmaga és mások javára egyaránt. 25/F
2013. nov. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem csak kapcsolatban tudok boldog lenni,és bizony van ára csak megfizethetetlen.

24 l

2013. nov. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

egy normális rendes szerető pasi, akivel boldog párkapcsolatban élhetnék megfizethetetlen :(

de hát nincs ilyen 24/n

2013. nov. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a boldogság megfizethetetlen, pedig sok mindent megadnék érte. az pedig alap dolog hogy szinte mindenki a párkapcsolat jelentené ezt :/ 22/L
2013. nov. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
ha boldog vagy akkor nincs értelemszerűen nincs szükséged semmire szóval nem hinném hogy megfizethető lenne 19/l
2013. nov. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Inkább a boldogság hiánya az ami negatív értelemben megfizethetetlen

A boldogság a szükség nélküli,két szükség közötti állapot,ami ideiglenes, sajnos.

Mivel mindenkinek mást jelent a boldogság ezért sablon sincs az elérésére.

25/ l

2013. nov. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, párkapcsolat nélkül is lehet boldog az ember ideig-óráig, de hosszútávon, egy idő után bizony kell a párkapcsolat is, minden más mellett az igazi boldogsághoz.


Én most jelenleg boldognak érzem magam, bár nincs párom. Volt egy fiú, soha nem éreztem még ilyen, tényleg nagyon egy hullámhosszon voltunk, de 2 hét után szakított velem. Egyébként az osztálytársam, így szinte minden nap találkozunk. Pár hete szakítottunk, de már nem agyalok a miérteken. Továbbléptem, nem foglalkozom vele. Ha neki ennyit jelentett az egész és annak ellenére, hogy akar, mégis szakított, akkor ennek így kellett lennie. Majd lesz más, aki tényleg boldog leszek, hosszútávon is.


Viszont így is rengeteg szeretetet kapok az emberektől, akik körülvesznek (család, barátok, osztálytársak, de még tanárok, buszsofőrök, eladók is). És rengeteg célom is van, amiért most küzdök, és érzem, hogy valóra is tudom váltani ezeket a célokat. Most építem a jövőmet, most kezdek a nagybetűs életet, és ez boldogsággal tölt el még úgy is, hogy nemrég törték össze a szívemet.

De tudom, hogy hosszútávon, kell egy párkapcsolat is ahhoz, hogy igazán boldog legyek. Hiszen nem ugyanaz a biztonság, amit pl. a családodtól vagy a barátoktól, illetve a párodtól érzel, ahogyan minden más létfontosságú érzések is mások egy párkapcsolatot. Hiszen egyik szerelem, a másik pedig családi, rokoni, baráti szeretet. A kettő között van különbség, nem is kevés!

18/L

2013. nov. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!