Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szép lánynak van esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szép lánynak van esélye az igazi boldogságra?

Figyelt kérdés
Már úgy értem, hogy összejön egy fiúval, aki nem a külseje miatt szereti igazán, hanem azért, amilyen ő valójában? Nem elnézőbbek a fiúk a csinos lányokkal, nem gondolják úgy, hogy nem baj ha nem tartom jó fejnek, meg nem vagyunk egy hullámhosszon, de legalább szép.

2013. szept. 19. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
ez fa*zság
2013. szept. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én megismerném
2013. szept. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondom én nektek gyerekek, mindig csak a problémát kell keresni. Ha csúnya vagy az a baj, ha szép az a baj. Ha szegény vagy az a baj, ha gazdag az a baj.
2013. szept. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kialakul.
2013. szept. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van :D én ilyen fiú vagyok bér ezt úgyis mások döntik el rólam :D De simán bármit elfogadok :D A lényeg, hogy még úgyis szót tudunk érteni a másikkal ha olyan lenne pont mint én akkor unalmas lenne szóval nem jó se a teljes hasonlóság sem a teljes különbség de egy kis megértés mindenkihez kell . :D
2013. szept. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
esélytelen, legyél apáca....
2013. szept. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van! Egyáltalán nem különbözik a többi helyzettől. Te válogatod meg kivel mit szeretnél. Ha értelmesen választasz párt/ ismerkedsz akkor össze fog jönni. Az meg, hogy még szép is vagy az egy plusz extra. :)
2013. szept. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Minden lányban van valami szép, ha nem is marad ott örökre, mert a végén kiveszem...
2013. szept. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nehezebb, ez tény. Sokkal könnyebben találtok pasit, de sokkal többen csak a kinézetetek miatt vannak veletek. Ahhoz, hogy egy nem túl szép lány megfogjon, a személyiségében kell, hogy legyen valami, és jobban fogom szeretni. Egy szép lány nem kell, hogy annyira megfogjon a személyiségével, de nem is fogom annyira szeretni, ha a személyisége nem tetszik.
2013. szept. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 koltt ***** válasza:
Nincs... Egyetlen megoldás van: kezdj el drogozni
2013. szept. 20. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!