Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Arról mi a véleményetek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arról mi a véleményetek, ha egy lány önbecsülésének jelentős hányadát arra alapozza, hogy hány jöttment alak akarja meghúzni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nyers megfogalmazás... de mondjuk legyen egy általánosított szituáció. Kíváncsi vagyok az egyéni véleményekre.

2013. nov. 9. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem túl szerencsés dolog.
2013. nov. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az, hogy nem lep meg.
2013. nov. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ő dolga.

Legalább nagy lesz az önbizalma, mert a pasik mindenkit meg akarnak d.gni.

2013. nov. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem elég buta az a nő, aki ezt így gondolja.Főleg a mai világban.
2013. nov. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gáz, ha valakit ez határoz meg, mivel ez maximum a külsőjét minősíti, de értelmes ember talán a belsőjével együtt lesz büszke magára!
2013. nov. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen lánnyal találkoztam már, ismertem is őket.

Olcsó, ostoba riherongyok, ennyi a véleményem.

2013. nov. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hmm..Éerdekes..

Az egyik exem pont ilyen volt, arra verte magát, hogy ő mekkora jó csaj stb, és ezt mind azért gondolta magáról, mert a fészbúkon írkáltak neki (így megdugnák-úgy megdugnák)

Elég szánalmas dolog ez, de nem is szánalmas, inkább a buta emberek csinálnak ilyet..

2013. nov. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a problema a gyerekkorbol szokott eredni az esetek tobbsegeben. Egyre tobb szethullott csalad, egyre tobb ribi. Eleg konkret kozeli peldakbol legalabbis ezt a kovetkeztetest sikerult levonni.
2013. nov. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezt nevezik leplezett önbizalomhiánynak :)


az ilyen nőknek van mindig állandóan faszijuk, kapcsolatfüggők, hogy növelhessék az egójukat.

2013. nov. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A 9-esnél a pont. Igaza van.
2013. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!