Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bejon a fiuknak?

Figyelt kérdés
Mi a velemenyetek a hajtetovalasrol? Es kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban? A sracok ezt tul vadocnak talalnak? (Es hol lehet ilyet budapesten csinaltatni jo szakemberrel?)
2013. nov. 9. 20:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
na amegmi?
2013. nov. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mit te beszész?
2013. nov. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Van amelyik tetszik. Ha tudnál egyet mutatni, akkor mondok véleményt róla
2013. nov. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mi a fszom az a hajtetoválás? xDDDD
2013. nov. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

[link]

Pl ilyen. Tarkora gondoltam,de mas mintarol is szo lehet,de vmi egyszerure gondoltam

2013. nov. 9. 20:20
 6/15 JohnTitor ***** válasza:
Az meg mi a rák ? :D
2013. nov. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Csak nagyon belevaló, határozott, már majdnem fiús, de közben keményen nőies lányoknak jól állhat, ha fejének az egyik oldalára csinál ilyet, és a felsőbb hajszálakkal eltakarja (ilyen féloldalon felnyírt szerűségre gondolok), de nagyon kevés ilyen van akinek tényleg jól áll és emellett vonzó is marad. Így látatlanba nem kockáztatnék, tehát nem mondok igent! De sok sikert! ;ddd
2013. nov. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ez tényleg jó, lehet kicsit vadóc, de nekem bejönnek az ilyen típusú csajok.

3-as voltam.

2013. nov. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Úristen! Én megtaláltam. Rém randa. Inkább nyomd le kopaszra, és a koponyádra tetováltass egy Justin Bieber portrét, de ezt ne!
2013. nov. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Utálom. Nem nőies.... 17/F
2013. nov. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!