Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fő a természetesség, na de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fő a természetesség, na de ennyire rossz az, ha egy lány (szolidan) sminkeli magát? Ez ijesztő a fiúknak, vagy mi?

Figyelt kérdés

Eddig az összes ilyen kérdésben azt írták a fiúk (többésgben) hogy fő a természetesség, ne sminkeljen a lány...de most ez tényleg olyan nagy baj? Persze, nem a rikító, csillogós agyon alapozózott fejre gondolok, hanem a bőrhibák elfedésére, egy kis szempillaspirál és csókolom.

Én például szívesen lennék természetes, de egyrészt az arcom sem tökéletes, másrészt olyan a tekintetem, mint aki egész éjjel nem aludt, ilyen fejjel nem szívesen mászkálnék emberek közé. Emellett a hajam is festem és a körmeimet is ki szoktam lakkozni (műköröm szóba sem jöhet). Most akkor nem vagyok természetes? Ez hátrány azokhoz a lányokhoz képest, akik mindezek nélkül is szépek? Fiúk, eze alapján "osztályozzátok" a lányokat? Akinek idióta kérdésnek tűnik, ne válaszoljon és kész :)


2013. okt. 18. 22:28
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ja, és még annyi, mielőtt jönnek a "nem érdekel" válaszok, én is azt hittem, hogy ez nem érdekli a férfiakat, amíg nem olvastam itt 1-2 kérdést :)
2013. okt. 18. 22:30
 2/22 anonim ***** válasza:
35%

"Én például szívesen lennék természetes, de egyrészt az arcom sem tökéletes"


És ki várja el, hogy tökéletes legyen?! Pont az a lényeg, hogy szeretem ezeket is látni, mert hozzá tartozik. Ettől lesz IGAZI és nem egy műanyag baba.

A festett haj meg legalább annyira taszít, mert az is MŰ. A lakkozott köröm még elmegy, bár értelmét nem igazán látom...


Engem taszítanak a hiú nők, akik nem képesek elfogadni magukat olyannak, amilyenek. Persze legyen ápolt meg minden, de a smink már túlmegy ezen. Az számomra egy maszk amivel elfedi magát. Arra utal, hogy nem képes felvállalni magát. Egy ilyen jellemű nő nem kell.

2013. okt. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
51%

Mellesleg többre értékelem ha egy nő a személyiségével, esetleg a nézésével nyer meg és nem a külsejével próbál. Az elég felszínes vonzalom lenne és hamar elmúlna.


22/F

2013. okt. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod értelmezni azt a szót, hogy természetes?

Nem, nem vagy az. A természetesség nuku smink, nincs hajfestés, meg egyéb cica-maca.

2013. okt. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Hát ez azért túlzás, amit írtál, szerintem. A férfiak is adnak a külsejükre, és ez temrészetes is, amíg nem viszik túlzásba. Meg most komolyan, ez semmit, de semmit nem mond el az ember jelleméről...azt hiszed, hogy igen, pedig nem. Az én jellememről legalábbis biztos nem. Csak nem értem, hogy ítélhetnek ez alapján...

De oké, legyen, akkor elfogadom, viszont akkor nem (csak) én vagyok felszínes.. :)

2013. okt. 18. 22:37
 6/22 A kérdező kommentje:

Nem mondtam semmit arról, hogy a külsőmmer akarok valakit megnyerni. De egy embernek ugyebár a külseje is a része...

Nameg egyrészt ez az álszentség zavar engem ebben a témában, hogyha jön egy "tökéletes" csaj, akkor mindneki tesz rá, hogy ki van-e sminkelve vagy nincs, milyen a körme, haja...de ha egy nem túl csinos lányról van szó, megyjegyzik, hogy "kezdhetne valamit magával", aztán ide meg mindenki azt írja, hogy nem, nem, fúj, aztán a gyakorlat nem ezt mutatja. Ez az észrevételem...

2013. okt. 18. 22:40
 7/22 anonim ***** válasza:

Nos embere válogatja. Én sosem mondtam még nőre, hogy "kezdhetne valamit magával", legalább is nem úgy, hogy sminkelje magát. Max akkor, ha ápolatlan volt. :|


Egyébként ez már nem tartozik az igényességhez. Engem egyszerűen zavar. Az is tény, hogy van férfi, akinek ez TETSZIK. Nos nekem nem. Ugye ízlések...


Felszínességnek gondolod vagy nem, de akárhogy nézel ki, az valamilyen tulajdonságokat közvetíteni fog az emberek felé. Lehet, hogy nekem ezt, másnak meg amazt, de akkor is fog. Én leírtam, hogy nekem mit közvetít egy kisminkelt nő. Ez nem fog megváltozni akkor sem, ha mást állít magáról. :)

2013. okt. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Rendben, én elfogadom a véleményed, csak nekem ez olyan furcsa. Nem a férfiak miatt sminkelem magam, hanem magam miatt, egyszerűen így jobban érzem magam és kész. És nekem ez furcsa, hogy valaki emiatt "leír", és neadjisten cicababának hisz, ami meg aztán végképp nem jellemző rám.
2013. okt. 18. 22:47
 9/22 anonim ***** válasza:
Szerintem elég begyepesedett akit ez zavar. Akinek nem tetszik az nem hozzád való és kész. Egy nő ugyanúgy hódíthat a lelkével, személyiségével, gondolkodásával ha nem természetes csak olyan hatású.
2013. okt. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Leírlak, mint potenciális párjelöltet, de ettől még emberként nem lesz veled bajom. :| Ez viszont szívem joga szerintem. (nem személyeskedek, csak példa)

Egyszerűen olyan tulajdonság, pontosabban szokás, ami nekem taszító.


Fordítsuk meg a kérdést! Tegyük fel, hogy szerinted gusztustalan, ha valamelyik fiú zselézi a haját. (csak a példa kedvéért!) Én meg zselézem a hajam. És odamegyek és elkezdek nyomulni. Visszataszítónak tartanál és visszautasítanál, nem?

De valószínűleg. Szimplán mert megölni a szimpátiát ha valami visszataszítót találsz valakiben, nem? :) No hasonló a helyzet.


A smink pedig tényleg egy álarc... hiszen pont a hibák elfedése a célja. Ezt talán nem tudod kétségbe vonni.

Mármost ha én valakivel ismerkedni akarok, akkor nem egy megjátszott valamit akarok látni, hanem azt, hogy milyen valójában, nem? Hiszen ha megjátssza magát, az később úgy is előjön. Ez működik kicsiben is, nagyban is. Ez működik a személyiséggel is, de a külsővel is: később úgyis látni fogom, hogy nem olyan. Mondjuk én kivétel vagyok, nem vinnék ágyba lányt csak úgy, de tegyük fel, hogy ki vagy sminkelve, összejössz egy sráccal és előbb, vagy utóbb, de szobára mentek egymással. Este szépen ki vagy sminkelve, meg minden. Reggel felébredtek és meglát. Nem fog "csalódni" benned szerinted? :)


Van egy haverom és mesélte, hogy reggel ébredt már úgy lány mellett, hogy "Te meg ki vagy?!", mert nem ismerte fel smink nélkül!

No erről mit gondolsz?

2013. okt. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!