Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális vagy kezdek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális vagy kezdek megőrülni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit néhány hónapja ismerek, elég jóban vagyok vele, de nem tudom eldönteni, hogy mit érzek íránta. Néha órákig rá gondolok és úgy érzem, hogy ölni tudnék érte, máskor viszont semmit nem érzek. Van egy harmadik eset is, mikor "üresnek" érzem magam és azt se tudom mit kezdjek magammal. Lassan örültnek érzem magam. 15/F
2013. nov. 9. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem csak kezdesz.....
2013. nov. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egy asshole fákkyúúú baromagy kis-ko:cso:g vagy... egy svájhund ganajtúró kakimaki
2013. nov. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
You're fucking crazy.v...v
2013. nov. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első érzés: kanos vagy, kívánod

Második: nem vagy kanos

Harmadik: nemrég kiverted

2013. nov. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#2 ezt mivel váltottam ki belőled?
2013. nov. 9. 22:26
 6/8 A kérdező kommentje:
#4 lehet, hogy igazad van...
2013. nov. 9. 22:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Gergő? XD
2013. nov. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7# Nope
2013. nov. 9. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!