Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még nem csokolóztam, és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem csokolóztam, és nem is nagyon értem, hogy hogyan kell. most tetszik egy lány, hogyan is kell csokolózni?

Figyelt kérdés
Ha valakivel még nem csokolóztál, akkor az első csóknál még össze kell szokjon a nyelvetek? Csak a lány nyelvét kell simogatnod a tieddel? Ha a lány már csókolózott, de én nem, észre veszi, hogy még soha nem csokolóztam, mert ez szerintem gáz lenne, ha megtudná.

2013. nov. 10. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

ez de aranyos :)

először csak finoman puszilgasd az ő ajkait, ez kölcsönös lesz, majd nyalogasd meg az ajkait, de úgy tényleg finoman, cirógatva, aztán a nyelvetek majd úgy is találkozik és utána ösztönös lesz a dolog.

nem lesz gáz, ha ő már igen, te még nem, egy első mindenkinek van és ez nem baj. :) senki sem úgy születik :)

hajrá!

2013. nov. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél csókolózási könyvet, abba le van rajzolva mindent sőt még az is hogy mit érez a másik.
2013. nov. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Szerintem nem szegyen sot en meg orulnek is neki ha tudnam h neki en vagyok az elso:) am hany eves vagy? L
2013. nov. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
15 vagyok, sajnos nem mindenki olyan mint te :D
2013. nov. 12. 14:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem , ha ilyen lelkes és aranyos vagy, biztos rendben lesz minden! Amúgy én se csókolóztam még és én is félek az elsőtől! :) 15/L
2013. nov. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!