Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti csináltatok már ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti csináltatok már ilyet strandon?

Figyelt kérdés
Idén nyáron voltam 1 strandon, ahol nem volt túl nagy forgalom. Szeretek úszni s ki akartam próbálni, milyen fürdőgatya nélkül a vízben lenni. Mivel abban a medencében nem sokan voltak(s a medence színe miatt nem volt túl átlátszó a víz), levetettem s úsztam 2 kört(a gatyát fogtam közben). Nagyon jó volt. Ti csináltatok már ilyet? Kipróbálnátok? 18/F

2013. nov. 10. 15:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Így akkor nem csak belevizelni tudtál :D
2013. nov. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem, de egyszer vettem 8 csokitót és beledobáltam őket a vízbe.
2013. nov. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

en a balatonban csinaltam, bent ahol nincs senki.strandon nem mernem. jo erzes volt szabadnak lenni:)

20l

2013. nov. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Balatoni éjszakai fürdőzések :) és otthon a medencében a párommal. Strandon nem
2013. nov. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én is szerettem a szabadságérzetet :) Első 2-nek: tudom, hogy van illemhely; használni is tudom... sőt használom is mindig.
2013. nov. 10. 15:06
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz, legközelebb ki ne dobjon az úszómester. :D Kipróbálnám ja, csak nem volt még rá alkalom.
2013. nov. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Én egyszer kimutatam a farkam a strandon a csajoknak az egyik csaj jól tökön rúgott azóta ilyet nem csináltam.
2013. nov. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

Strandon nem, mert azért mégis csak undorító dolog, de voltam már nudista strandon ott simán csináltam, de mivel messze volt így nem mindig jött össze. De van a közelben egy szabadtéri tó ahol vannak olyan részek ahol alig, alig van 1-1 ember ott simán megcsináltam, parton levettem a fürdőgatyát és úgy úszkáltam a vízben. Na meg a párommal egyszer már naplementekor a parton levettük a gönceinket és meztelenül másztunk be nyakig érő részre és ott romantikáztunk :) Na azt az élményt sem lehet elfelejteni és volt hogy úgy úsztunk át egyik oldalról a másikra, és ott kb térdig érő vízbe ledőltünk és néztük a naplementét, majd vissza úsztunk és picit játszadoztunk :)

Ezek jó élmények bár valóban nem strandra valóak, de néha néha érdemes kipróbálni legjobb akkor ha ember a párjával van, de egyedül is nagyon jó érzés.

2013. nov. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én se mondom, hogy minden alkalommal megcsinálom. Viszont néha izgalom miatt kell kicsi kaland. S nem rossz érzés, az tuti. Utolsó, efféle huncutkodásban sajnos még nem lehetett részem :(
2013. nov. 10. 15:23
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is kipróbáltam már, de én nem ilyen fiatalon mint Te.

Egyszer a barátnőmmel voltam a medencében és lehúzta a nadrágomat. Rendkívül izgalmas és jó élmény volt. Utána kipróbáltam az úszást is mint Te.

Fantasztikus érzés meztelen úszkálni.

Egyáltalán semmi undorító nincs benne ha úgy és ott csinálod, ahol senki nem vehet észre.

Nudista strandon nyilván szabadabban csinálhatod, de medencés nudita strand nem igazán van, csak tavas.

34/F

Csatlakoznék valakihez itt Szegeden.

2013. nov. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!