Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakitás után ti mit csináltatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitás után ti mit csináltatok?

Figyelt kérdés

mmost szakítottam a párommal és nagyon nagy az űr. nagyon hiányzik a jelenléte, és az is bánt hogy ő már mással boldog.

semmihez nincs kedvem, egész nap csak rá gondolok.

mit tegyek?



2013. okt. 27. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
írj privit nekem
2013. okt. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
leginkább a haverjaimmal voltam, sorozatokat néztem, olvastam, buliztam, edzettem, sokat eljártam itthonról
2013. okt. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom.. A szakítást megérzi a nő,szóval én már tudtam előre... Amikor legelőször akartunk szakítani,akkor 4 napig nem ettem,és találkoztunk,hogy szakítsunk,de végül megbeszéltük és leültünk kajálni. 4 hónapra rá volt a végeleges szakítás,szóval bennem már nem keletkezett űr.


Hallgass pozitív számokat :) Járj el sportolni:futni,úszni,vagy konditerembe-ahol sok jó pasi van :P. Egyél csokit,vagy csokis sütit és jobb kedvre derülsz :)


Amúgy mennyi ideig voltatok együtt?

2013. okt. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2 évig, és nagyon nehéz nélküle. annyira megszoktam és hiányzik most

hiába kezdek bele bármibe is, folyton ő jár a fejemben

2013. okt. 27. 21:16
 5/8 anonim ***** válasza:
:( És miért szakítottatok? Ha ennyire nem tudsz élni nélküle,akkor mondd meg neki...
2013. okt. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
elhagyott egy másik nőért
2013. okt. 27. 21:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Értem. Nem érdemelt meg téged :) Sírd ki magad... Aztán :


[link]


Szard le a fejét, ne vedd fel,ha hívni próbálna ; ha levegőnek nézed,neked is könnyebb lesz.

2013. okt. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Talán hülyeség,de ilyenkor tégy úgy,mintha szó szerint meghalt volna számodra.Kezeld úgy,mint egy nem létzeő személyt.Talán úgy könyebb.
2013. okt. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!