Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem alakul köztünk vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem alakul köztünk vagy barátság?

Figyelt kérdés
Van egy srác,akivel egy ideje kezdünk összemelegedni.Rengeteg közös programot szervez kettőnknek,sétálni szoktunk,Állatkert,elvisz a kedvenc helyeire, és nemrég még filmezni is hívott hozzájuk.Úgy érzem,hogy kedvel, mert minden alkalmat megragad h együtt legyünk, de még nem történt más, csak ölelés.Van esély, hogy talán így udvarolgat nekem, vagy egyszerűen csak barátkozik?
2011. dec. 3. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt három hónapja rólam is kérdezhették volna. De szerencsére megértette a lány, hogy ez már több, mint barátság.
2011. dec. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És te léptél, vagy ő?Vagy egyszerűen csak alakult?
2011. dec. 3. 08:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Tuti hogy szerelmes beléd, hiszen próbál minél többet veled lenni. Nem hiszem hogy barátkozni akarna csak, kivéve ha mindenkivel ezt csinálja, de gondolom csak veled ennyire. Szerintem fél, hogy elszúrja.
2011. dec. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A zárójeles részt nem muszáj elolvasni, nem fontos :D

8:46 vagyok, gondolom te is szeretnél összejönni vele, mert akkor nem menél vele mindnenhova. Próbálkozz te, vagy ebből nem lesz semmi.

Kezdés ként csókold meg :) Attól én biztos felbátorodnák (kivéve ha csúnya vagy hahahaha)

2011. dec. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Leginkább az egyszerűen csak alakult a helyes kifejezés.

Mindketten tettünk lépéseket.

2011. dec. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem csak barátságból visz mindenhova.

Mégis, milyen haverját viszi egy pasi állatkertbe? :)

Egyébként hány évesek vagytok? 10-12, hogy ennyi közös program után sem jutottatok tovább?

2011. dec. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Filatalság bolondság. ez bizony egy szerelmese te lány.
2011. dec. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!