Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges egyszerre két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges egyszerre két emberbe, kétféleképpen szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akibe amióta ismerem (elég régóta) szerelmes vagyok. Egy suliba járunk, és állandóan azt nézem, hol van, stb., ez a tipikus tinis szerelem; elolvadok, ha rám néz :D nem azért, mert annyira helyes lenne, és mellé még nagyképű és igedbeteg is, de én imádok benne mindent, mert szinte csak velem kedves. De pontosan tudom, hogy esélyem sincs nála.

Én pedig már olyan szinten feladtam, hogy pár hete összejöttem egy sráccal, akivel már jó ideje jóban voltam. Nem hittem volna, de nagyon megszerettem. Kedves, figyelmes, és szeret. Féltékeny vagyok, ha más lánnyal van, és mindig várom hogy mikor beszélünk megint, de közben a másik fiú iránti érzéseim se múlnak el...

Ez most micsoda?


2013. nov. 10. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2013. nov. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
DE nem ebben az esetben.
2013. nov. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt igazán jól kifejtetted, köszönöm :)
2013. nov. 10. 23:02
 4/5 anonim ***** válasza:
lehetséges, de nagyon bonyolult.
2013. nov. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Veled megtörtént?

akkor lehetséges!

2013. nov. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!