Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy fogadnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy fogadnátok, ha a lányotok azzal állna elétek, hogy randizni fog egy néger fiúval?

Figyelt kérdés
A fiú a közeli városban lakik. Nagyon aranyos fiú, egyetemre jár, fontos neki a tanulás. Ő 18 éves, a lány pedig 17. A lány jó tanuló, ügyvédnek készül, de barátja még sosem volt. Szülőként kiakadnátok a 'néger/afrikai' szó hallatán, hogy egy ilyen fiúval fog találkozni a lányotok? Esetleg ha képet mutatna nektek róla?
2013. nov. 10. 23:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
23%
Inkább add egy arabhoz. Lesz egy tevéd! ;)
2013. nov. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
77%
hát eléggé meglepődnék de nem lenne jogom megállítani
2013. nov. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
67%
Miért is kéne?
2013. nov. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
87%

Lesz_rnám. Szeretném azt hinni, hogy 17 a év alatt olyan példát mutattam neki s nevelést adtam neki, ami által képes lett önálló döntéshozatalra...

F

2013. nov. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
56%
Miért akadnék ki? Eléggé kitágult már a világ, hogy azért, mert a lányom más bőrszínűvel randizik ne akadjak ki. Egyszerűen ilyen a világ és egyre inkább ilyenné fog válni, ami ( szerintem ), nem baj!
2013. nov. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
71%
Az én lányomnak eszébe se jutna egy négerrel összeállni.
2013. nov. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
80%

Megmutatnám neki az AIDS térképeket, pl. Nigerben, Nigériában a lakosság 60%-a HIV fertőzött, de a folyóparti (nagy) városokban 80%.

Megkérném, hogy együtt menjenek el az első szex előtt pl. a Mária utcába HIV viszgálatra. Utána, ha negatív, akkor szexeljenek nyugodtan.

Úgy tudom, az emberiségnek csak 2%-a megy feleségül más rasszban élő emberhez.

Ugye a kislányod nem szőke és nagyon dagi? mert úgy veszem észre, hogy ez bejön az afro-amerikai pasiknak. és a magyaroknak meg nem. De biztos nehéz lesz, ha gyerekeik is lesznek, mert Magyarországon rengeteg ember rasszista és ha majd csúfolják a kisgyerekeit az óvodában, azt nehezen fogja elviselni, mivel Ti gondolom fehérek vagytok. Szóval erre fel kell készülnie a lányodnak... hogyha komolyra fordul a dolog, akkor lehet, hogy lesz egy pár fekete kisgyereke.

2013. nov. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
Nyilván olyannak neveltem, hogy tudjon érett és jó döntést hozni, így örülnék, ha boldog :)
2013. nov. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
46%
Azt a rohadt milyen rasszista emberek vannak itt.. Bár nekem nincs lányom, de ha sötét a bőrszíne, akkor már nem is ember?
2013. nov. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
63%
Nekem ez az egyik rémálmom, hogy ilyen defektes ízlésű, média mosott lányom lesz... Épp elég fájdalmas látni itt Debrecenben, hogy kb. minden néger fickó mellett egy szép fehér lány van, ellenben néger lány mellett egy fehér fiú sincs. Szerintem ez is mutatja, hogy a lányoknak van valami nagy baja ott fejben.
2013. nov. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!