Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tini fiú vagyok. Mit adjak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini fiú vagyok. Mit adjak a (fiú) szerelmemnek ajándékba szülcsinapjára?

Figyelt kérdés

már gyerekkorom óta szeretem, és végre összejöttük, és boldog vagyok nagyon nagyon!!!most lesz a születés napja, 17 lesz, és nemtiudom mit adjak neki. talán egy albumot gyerekkori képekkel?:S


16f


2013. nov. 10. 23:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Te ismered, nem mi.
2013. nov. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
63%
Szia! De aranyos.:) Sokáig Nektek, és sok boldogságot! Szerintem az album gyerekkori képekkel jó ötlet, és mondjuk vehetnél Neki valami csokit is mellé. :)
2013. nov. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%
Attól, hogy meleg vagy, még nem kéne úgy beszélned, hogy szülcsinap...
2013. nov. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

annak semmi köze a melegséghez mellesleg biszex vagyok és ő is. csoki nem tenne jót a fogainak, amúgyis fogszabit visel, persze szereti a csokit , lehet az lessz =)


kösszentyű a jókiwit!!

2013. nov. 10. 23:55
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
seggcsikédet pl?
2013. nov. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
mekkora egy primitív vagy... és miből gondolod hogy én vagyok a lány az ágyban? amúgy nem az anál az első, az is jó érzés de nem minden bi/meleg van oda érte. amúgy mind a ketten unik vagyunk.
2013. nov. 11. 00:01
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Oh, ez aaannyira szupcsi, a gyerekkori album tök szupi ötlet. Úgy add át, hogy nyomsz egy puszinyuszit is az ajkaira kis butus. :))))
2013. nov. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem egy kézigránátot adj neki...
2013. nov. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az album szep otlet. Akar sajatkezuleg is megoldhatod. Ha erdekel par otlet kuldj privit.
2013. nov. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%
ez az erőltetett nyomistílus fékszagot hagy maga után, mintha csak azt várnád minél jobban leoltsanak egy kis buzzancsot, akiket valójában te is útálsz...
2013. nov. 11. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!