Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira bejön de ő még csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Believe*-* kérdése:

Annyira bejön de ő még csak nem is köszön amikor találkozunk a lécsőházba mitcsináljak?

Figyelt kérdés
nyáron felvettem egy rövidnacit meg egy feszülős pollót és kivasaltam a hajam meg kisit kifestettem magam és úgy indultam el bnőmhöz akkor még jóban voltam a sráccal tök normálisan beszélgetünk amikor meglátuk egymást eldumáltunk de az nap amikor elindultam és találkoztam vele ő csak nagyra nyílt szemekkel nézet én köszöntem de ő nem és nyár óta ez megy már kicsit elgem van...!!!!!
2013. nov. 11. 03:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Én megszólítanám a helyedben.

-Szia! Miért nem köszönsz? Valamiért haragszol rám?............

2013. nov. 11. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán nem tetszett neki az öltözködésed, túl kihívónak találhatta, lehet úgy gondolta csak dugni mész és ezért kiábrándult belőled. Szólj hozzá és kicsit pirítsd rá, hogy köszönhetne, talán kiderül valami.
2013. nov. 11. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ribi voltál :D
2013. nov. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem nem voltam/vagyok ribi és soha nem leszek amúgy egy rövid nadrág nem kihívó már az előtt is látott abban a cuccban csak most máshogy viselkedett.
2013. nov. 12. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!