Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha szoktatok látni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha szoktatok látni egy fiút buszon, és sokszor néztek a szemébe egy kis időre, akkor mennyire játszik közre abban, hogy bejön nektek, hogy nem nagyon bezsélget senkivel, max köszön 1-2 embernek?

Figyelt kérdés
Amúgy minden rendben van külsőleg, vagányabb öltözködésű, és rá is nézel sokszor. akkor nemigen érdekel, hogy nem játssza a fejét, hanem komolyabban viselkedik? Vagy ez így nyom egy bélyeget az emberre, ha sokan hülyülnek, ő meg kimarad inkább és sokszor csak egyedül vár a buszra?
2011. okt. 26. 19:36
 1/10 szamóca.. ***** válasza:

lehet én vagyok nagyon szőke, de ...mivan?:D

szóval amgyarul azt akarod kérdezni, hogy ha egy buszon utazunk egy sráccal, és a srác ugyan vagány öltözködésű de legtöbbször egyedül van, azt én unszimpatikusnak találom-e?

ha ez a kérdés: nem. máshol biztos vannak barátai, én is egyedül járok legtöbbször haza, mert mindenki a másik irányban lakik.

2011. okt. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem az tetszik. én utálom az ilyen ökörködő srácokat, akiknek még a hangszíne is megjátszás! de én nem hülyülős csaj vagyok.. aki partyarc, valószínű másképp látja.
2011. okt. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
elsőnek: pontosan erre...na látod, azért mégis érthető :D
2011. okt. 26. 19:48
 4/10 szamóca.. ***** válasza:
de csak mert zseni vagyok álruhában
2011. okt. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hűha :D :D végülis nem kellett a megfejtéshez nagy zsenialítás. :P
2011. okt. 26. 19:50
 6/10 szamóca.. ***** válasza:
szerintem ahhoz se kell zsenialitás hogy rágyere, nem arról ismerszik meg az ember hogy mekkora társaságban vár a buszra:D
2011. okt. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jogos...De nem biztos, hogy mindenki így gondolja.
2011. okt. 26. 19:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Hú, hirtelen azt hittem, hogy Debrecenbe mentél azzal a bizonyos busszal... :D
2011. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem Debrecenbe...amúgy miből gondoltad? :)
2011. okt. 27. 20:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát abból, hogy én Debrecenbe mentem így, és volt egy (nagyon szép) lány, akivel sokszor néztünk egymás szemébe, és kicsit illik is rám a leírásod. :D De akkor tévedtem.. :)
2011. okt. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!