Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A baratnom kinyir!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A baratnom kinyir!

Figyelt kérdés
A legjobb baratnom Szofia,es szerelmes egy fiuba nyelveszetirol.Nagyon belezugott a fiuba. Minden szunetben a folyosora huz, hogy nezhesse. Ezt mugy tolem tanulta.Sok hulyeseget csinalok.A lenyeg,hogy tudja, hogy en is szepnek tartom a fiut, persze,hogy mar beszeltunk rola, de az a helyzet,hogy nekem is borzasztoan tetszik.Ez megtortenik, viszont, a fiu mindig nez engem amikor ott vagyunk, ha megyunk el elotte akkor keresi a tekintetemet. Szofi azt hiszi ot nezi, mert o nem mer oda nezni, cask lassa,hogy a fiu feje felenk van fordulva. Es ajuldozik, hogy igen ez az! Volt hogy amikor megerkeztem az iskolaba, cask a fiu volt az egesz fojoson en meg elslisszoltam melette. Es egyszer meg utannunk fordult es megnezte a fenekem, Szofi is akkor fordult meg, en pedig jaj te jo eg, lattad ezt, megfordult utanad! Szornyu erzes. Sz. be is jelolte fb-n de ez nem ffogatta el. Nagyon sajnalom, hogy ez a helyzet. Mellesleg, a fiu barataival en nagyon joban vagyok, egyszer amikor odamentem koszonni hallottam,hogy megkerdezi toluk, hogy hogyan hivnak. Nem vagyok fehermaju ri_anc. Sosem kavarnek a baratnom szerelmevel. De mondjatok mit csinaljak? Nagyon zavar. Es mi less ha a fiu lep vaqlamit?

2013. nov. 11. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
3%

talán nem fb oznod kéne hanem rendesen felöltözni kinézni miniszoknya, magassarkú, bugyi nélkül, és felülni a pad szélére széttenni a lábad és villantani neki.

már este az ágyadban lenne

vagy leejtesz valamit és bepúcsitasz előtte mikor lehajolsz

2013. nov. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szar helyzet. Talán a legjobb lenne, ha valahogyan őszinte lennél a barátnőddel. Így jöhettek ki a legtisztábban.
2013. nov. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

az a baj sok szép csaj van és kevés a pasi nektek.

eztért be kell dobnitok magatok ha meg akartok szerezni

2013. nov. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a barátnődet nézi és te hiszed azt, hogy téged :D

Komolyan, szerintem ne csinálj semmit, felesleges ezen aggódni, mert a fiú nem kezdeményezett se feléd, se a barátnőd felé.

A barátnőddel meg nyugodtan kibeszélheted, hogy tényleg helyes fiú szerinted is.

2013. nov. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1.válaszoló analfabéta 2. válaszoló van benne valami. kérdező: nem bírsz jó döntést hozni :(
2013. nov. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Így is, úgy is fájdalmas lesz a barátnődnek. Akkor már jobb, ha minél előbb megtudja a tényeket. És tőled. Kis fújás után még hálás is lesz neked, hogy nem élte még jobban bele magát egy álomba.
2013. nov. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

persze, hogy gondoltam ra,hogy nem is engem nez, de biztosan tudom

felek, nem akarom osszetorni a szivet, elvegre mindenki tudja milyen sz_ar erzes,nem?

2013. nov. 11. 13:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Fiút elfelejteni (mind2töknek), másik után nézni, felnőni.
2013. nov. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megtanulni magyarul.
2013. nov. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!