Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta kell személyi az óvszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta kell személyi az óvszer vásárláshoz?

Figyelt kérdés
Na szóval arról van szó hogy múltkor bementem az egyik Rossmanba, a kasszánál egy középkorú nő volt és amikor én következtem...megkérdezte hogy elmúltam e már 18? mutassam meg a személyit...na most ilyenkor mit tesz az ember? Mert hogy én kb köpni nyelni nem tudtam hogy WTF?? Ráadásul meg 26 vagyok...ilyenkor ölni tudnék. A vicc az hogy ugyanott pár hónappal később megismétlődött a dolog,egy másik eladóval. Azóta nem tettem be a lábam arra helyre, de ha valaki megint ezzel jön nekem...én pofánb*szom!
2013. nov. 11. 16:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
De ha 26 vagy akkor nem mindegy?
2013. nov. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

ez röhej!

akkor innentől, még több tini lesz terhes....

2013. nov. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez valami retardált bolt lehet. Gumihoz eddig sem kellett 18-at betölteni, és eleve miért kéne? Használhatod lufinak, ahogy cigipapírt is vehetsz más célból, nem csak cigihez. Nem hinném hogy korhoz kötötték. Inkább gumi nélkül dugjanak? Nem hinném hogy ennyire hülye lehet egy ország.
2013. nov. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Biztos így akarják növelni a népességet...
2013. nov. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

hűűű

régen sem kértek pedig akkor még jóval cikibb volt óvszert venni lévén nem volt hiper DM rossman stb...

de akkor sem kértek személyit

2013. nov. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Alkohol tartalmú termékek, illetve még az őskorban dohányáru kiadásához kellett személyi, egy darab latexhez mióta kell? Rád hívja a rendőröket vagy mi? Kifizeted és csók, a szexbe még nem halt bele senki. Várj...
2013. nov. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
"pofánb*szom" gumival :-)
2013. nov. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ezaz, most mi van, el akarják érni hogy megsokszorozódjon a 18 év alattiak terhessége?? bakker, ez már sok...
2013. nov. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Inkább örülj hogy ilyen fiatalos vagy! :D


Amúgy ez tényleg marhaság, inkább pont hogy arra kéne buzdítani a fiatalokat hogy gumival csinálják, ha már csinálják....

2013. nov. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen mondhatnám hogy tökmindegy,odaadom és kész...de számomra minden esetben nagyon SÉRTŐ hogy annyira ne legyen szeme az illetőnek hogy ne tudja megtippelni hogy talán már nem kis szaros 16-17 éves gyerekről van szó. Szerintem meg még véletlenül sem lehetne rólam azt gondolni hogy tizenéves lennék.
2013. nov. 11. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!