Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért nem kezdeményeznek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem kezdeményeznek, mert egy fiúbarátommal vagyok?

Figyelt kérdés
Lehet hülyeségnek fog hangzani, de van egy fiú, aki nagyon tetszik nekem. Van egy legjobb fiúbarátom, akivel mindig együtt mászkálok, és ha találkozunk vele, sose köszön (egyszer-kétszer előfordult mondjuk). Mikor egyedül megyek, akkor mindig előre köszön és mosolyog. Ezért esik rosszul, hogy amikor a haverommal vagyok, észre sem vesz.:( Nagyon szeretem a haverom, de tapintatosan hogyan mondhatnám ezt el neki, hogy néha kicsit "zavaró", hogy folyton velem van? Vagy lehet beképzelem, és nem tetszem a srácnak, csak próbálom a haveromra fogni?
2013. nov. 11. 17:09
 1/3 ASOT ***** válasza:
Bingó!
2013. nov. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindkettő esélyes. Próbálj meg beszélgetést kezdeményezni, akkor amikor nincs veled a barátod, ha akkor tényleg totál más, akkor lehet zavarja a srác. Ekkor rátérhetsz a "most szabad vagyok" részre :D

Ha meg akkor sincs nagy változás, akkor nem érdekled.

2013. nov. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!:) Holnap, ha minden igaz, találkozok vele, mert mindketten hamarabb érünk be a suliba.:D de mit mondjak neki, hiszen csak köszönőviszonyban vagyunk?
2013. nov. 11. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!