Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya nőgyógyászhoz akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anya nőgyógyászhoz akar vinni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Anya el akar vinni a nőgyógyászhoz . Azt mondta hogy azért mert sárgás ,,lötty" van gyakran a bugyimban. Nagyon félek.

Azt se tudom hogy nő lesz-e az orvos. Annyira ciki lesz előtte levetkőzni. Ha van már tapasztalatotok akkor írjátok le légyszíves. Annyira félek, nem is tudom mit fog csinálni. És egyáltalán hogy fog lezajlani. 13/l



2013. nov. 11. 19:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Megkér,hogy feküdj fel az asztalra,persze alul meztelenül! Szétteszed a lábad ő meg behelyezi a "kacsát", feldug egy elég hosszú pálcikát amivel leveszi a kenetet! Ennyi! De van,hogy igen az újjával is megvizsgál!
2013. nov. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
nee:( köszi a válszokat :)
2013. nov. 11. 20:05
 13/23 A kérdező kommentje:
mi az a kacsa?
2013. nov. 11. 20:06
 14/23 anonim ***** válasza:
users2.ml.mindenkilapja.hu/users/kacsaonline/icons/l23353546.jpg
2013. nov. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy eszköz. Baszotthideg. :D
2013. nov. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 walk w1th mee ***** válasza:
79%
xddddddddd szegény kislányt mért ijesztitek márel:D:D:D
2013. nov. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Idióták!


Nyugi, gondolom édesanyád olyan helyre visz, amit ismer vagy valami gyermeknőgyógyászhoz (az meg valószínűleg nő lesz). Mindent elmond a doki, a vizsgálat nem fáj, max. kellemetlen. Édesanyád bent lesz Veled, nem lesz semmi bajod!

2013. nov. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Már régen leírtak itt mindent, egészen részletesen.

Olvasgass vissza nyugodtan. Nem fáj a vizsgálat, az orvos pedig odafigyel rád.


Jobb helyeken (Amerika) pedig az eszközt, amivel benyúl, melegítik előtte.

2013. nov. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ja, és szoknyában menjél, mert lehet, hogy jóval előtte már vetkőzni kell!
2013. nov. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Tegnap voltunk... Amikor már kijöttek az előttünk lévőnk mondtam magamban hogy már nincs vissza út.. Beszélgettek anyával 5 percet és mondta hogy vetkőzzek le . Kimentem és anya látott úgy :/ Mondta hogy feküdjek fel a székre és terpesszem szét a lábam. Kb. 5 percig vizsgált . gondolom a csiklómat . Azt mondta hogy kenetet is vesz. Aztán ,, turkált " bennem kb 2 percig , aztán kérdezte hogy szűz vagyok-e ? mondtam hogy persze. Aztán kérdezte hogy szoktam-e maszturbálni? 2 percig lefagytam aztán mondtam hogy igen. mondta hogy öltözzek vissza . Bementem és miután kijöttem gyorsan kimentem . Nagyon ciki volt
2013. nov. 13. 19:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!